در نمایشگاه CES2022، یک مدل مفهومی از کادیلاک با طرح بدنه‌ی کوپه به نمایش درآمد. جنرال موتورز در روز قبل هم، مدل‌های برقی از شورولت ایکوئینوکس و پیکاپ سیلورادو را معرفی کرده بود.

برند کادیلاک با فناوری سوپر کروز، تلاش می‌کند تا سیستم های خودران را توسعه دهد. به همین دلیل مدل مفهومی اینراسپیس، طرحی آینده‌نگر از یک خودروی لوکس و کاملا خودران را نمایش دهد. هدف از ساخت اینراسپیس، بهبود فضای داخلی خودرو برای افزایش راحتی یک یا چند سرنشین است.

زمانی که مدل‌های کاملا خودران و بی‌نیاز از راننده ساخته شوند، امکانات لوکس اهمیت بیشتری خواهند داشت. صندلی‌های راحت و فناوری‌های دیجیتال، احتمالا طراحی کابین خودروهای آینده را به اتاق‌های هتل شبیه خواهند کرد. با این رویکرد، فضای داخلی اینراسپیس دارای نمایشگر منحنی با ابعاد بسیار بزرگ و حالت پانورامیک است تا سیستم سرگرمی فراتر از سینمای خانگی ارائه شود.

چنین خودرویی، مناسب تماشای فیلم یا کنسول بازی‌ خواهد بود. در طرفین کابین، تا حد امکان از شیشه استفاده شده است تا بهترین دید به بیرون برای سرنشینان فراهم باشد. صندلی اصلی می‌تواند تغییر زاویه دهد و شبیه به تخت خواب راحت عمل کند.

نمای بیرونی کادیلاک اینراسپیس، به خودروهای اسپرت لوکس شباهت دارد. این مدل مفهومی سقف کوتاه و فاصله‌ی کم تا زمین دارد. اینراسپیس تمام برقی است و باتری‌های آلتیوم ساخت جنرال موتورز را در کف بدنه، مخفی می‌کند. به همین دلیل، اتاق و صندوق بار پشت خودرو، بسیار جادار هستند.

از شواهد موجود می‌توان مطمئن بود که طرح مفهومی از کابین کادیلاک اینراسپیس، هرگز به تولید انبوه نخواهد رسید؛ اما این احتمال وجود دارد که فرم بدنه‌ی این خودرو، برای تولید یک مدل اسپرت لوکس دونفره، الهام گرفته شود.