نوکیا قصد دارد به زودی یک گوشی ارزان‌قیمت دیگر را به ترکیب محصولات خود اضافه کند. به تازگی گوشی Nokia G22 در گیک‌بنچ مشاهده شده و چندی از مشخصات آن آشکار شده است. با توجه به این مشخصات، به نظر می‌رسد بهبودهای جزئی نسبت به گوشی Nokia G22 در نظر گرفته شده است.

یک گوشی نوکیا G22 جدید در گیک‌بنچ مشاهده شده که برخی از مشخصات آن افشا شده است. هنوز جزئیات چندانی از این محصول افشا نشده، اما احتمال دارد این گوشی شباهت بسیاری به Nokia G21 داشته باشد. در ادامه برخی مشخصات Nokia G22 را مرور خواهیم کرد.

مشخصات گوشی Nokia G22
گوشی Nokia G22 در تست‌های چند هسته‌ای و تک هسته‌ای امتیاز به نسبت پایینی به خود اختصاص داده است. در این گوشی از تراشه Unisoc استفاده شده که تا ۸ هسته دارد و می‌تواند به فرکانس تا ۱.۶۱ گیگاهرتز دست پیدا نماید. این تراشه احتمالاً همان Unisoc T606 مدل G21 خواهد بود.

هرچند تراشه عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته، به نظر می‌رسد حافظه رم در گوشی Nokia G22 به ۴ گیگابایت افزایش یافته است. در این بنچمارک به اندروید ۱۲ نیز اشاره شده که می‌تواند به معنی آپدیت گوشی نوکیا G22 به اندروید ۱۳ در آینده نزدیک باشد.

HMD در حال حاضر برای گوشی‌های نوکیا تنها دو سال آپدیت نرم‌افزاری را تضمین کرده و انتظار داریم گوشی Nokia G21 نیز به اندروید ۱۳ بروزرسانی شود. در روزهای آینده احتمالاً مشخصات بیشتری از گوشی Nokia G22 منتشر خواهد شد.