قیمت ارز دیجیتال فلوکی اینو پس از اینکه ایلان ماسک در توییتر خود به آن اشاره کرده، به‌شدت افزایش یافته است.
در روزهای اخیر به نظر می‌رسید که تأثیر اظهارنظرهای ایلان ماسک بر قیمت ارزهایی مانند دوج کوین و بیت کوین از بین رفته است. با این حال، او تنها با نام بردن از سگ خود که فلوکی (یک شخصیت تلویزیونی از سریالی به نام وایکینگ‌ها) نام دارد، توانسته است سرمایه‌گذاران را به خرید ارز دیجیتالی به همین نام سوق دهد، به‌طوری‌که قیمت این ارز تنها طی یک ساعت، ۲۰ درصد رشد کرد.
فلوکی اینو، یک ارز دیجیتال شبیه‌سازی‌شده از میم کوین‌های معروف، دوج کوین و شیبا اینو، با تم وایکینگ است. این ارزها که در ابتدا تنها برای شوخی و سرگرمی ساخته می‌شدند، امروز، به‌طور فعال به‌منظور راه‌حل‌های پرداخت استفاده می‌شوند و حتی برخی از آن‌ها در حال کار بر روی زیرساخت‌های DeFi خود هستند.
فلوکی اینو تلاش‌های زیادی برای تبلیغ خود کرده است. به عنوان مثال، تایسون فیوری، بوکسور مشهور، لوگوی این رمزارز را روی کلاه و تی‌شرت خود چاپ کرده است. بنرهای این ارز دیجیتال نیز در سراسر جهان از آمریکا تا ترکیه نصب شده‌اند و هر روز صرافی‌های بیشتری آن را لیست می‌کنند.
تیم فلوکی اینو، روز گذشته از اولین پروژهٔ پروتکل دیفای این ارز دیجیتال، تحت شاخه FlokiFi خود به نام Project L رونمایی کرد. Project L یک راه‌حل برای قفل کردن و سرمایه‌گذاری دارایی‌ها در شبکه‌های BEP20، ERC20 و ERC-1155 است.