کنورث از کامیون تمام الکتریکی خود با نام T680E رونمایی کرد. این کامیون در نمایشگاه نوآوری‌های پاکار به نمایش درآمده است. کامیون T680E برای سرویس‌های تحویل و همچنین حمل‌ونقل منطقه‌ای طراحی شده و به‌صورت تراکتور یا کامیون مستقیم با پیکربندی اکسل ۶×۴ قابل انتخاب می‌باشد.

نیروبخش کنورث T680E قوای محرکه الکتریکی با قدرت ۵۳۶ اسب بخار است که در حالت حداکثری به ۶۷۰ اسب بخار رسیده و گشتاور آن نیز برابر با ۲۲۰۰ نیوتون متر است. کنورث می‌گوید این کامیون حداکثر سرعت ۱۰۵ کیلومتر در ساعتی و شعاع حرکتی تخمینی ۲۴۱ کیلومتر در ساعتی دارد. جزئیات مربوط به باتری کامیون یاد شده فعلاً اعلام نشده اما کنورث تائید کرده این باتری از استاندارد شارژ DAE CCS1 برخوردار بوده و می‌توان آن را در حدود ۳ ساعت شارژ کامل کرد.

مدیر ارشد کنورث با انتشار بیانیه‌ای گفته است:

کنورث در حال پیشروی برای ارائه راه‌حل‌های بدون آلایندگی است. کنورث T680E بر اساس میراث عالی کنورث در ارائه کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین با عملکرد و کیفیتی برجسته شکل گرفته است. این کامیون جدید یک راه‌حل بدون آلایندگی و واقعی برای مشتریان بوده تا آن‌ها بتوانند به اهداف سبز خود دست یابند.

جایگاه‌های شارژ الکتریکی پاکار در آمریکا خروجی ۲۰ تا ۳۵۰ کیلوواتی دارند و مشتریان درعین‌حال می‌توانند شارژرهای الکتریکی را از نمایندگی‌های کنورث نیز خریداری نمایند.