اولین باشگاه رانندگی خصوصی آسیا تا پایان سال ۲۰۲۲ در ژاپن افتتاح خواهد شد و اعضایش در بهار ۲۰۲۳ می‌توانند از آن استفاده کنند. سازنده این پروژه گفته که تمام پنچ ویلای مشرف بر این پیست به فروش رسیده‌اند.

این پیست جدید ماگاریگاوا نام دارد و بخشی از باشگاه رانندگی مگاریگاوا است. این مجموعه خصوصی شامل چندین ویلای لوکس است و اعضای آن به پیست مسابقه، چشمه‌های آب‌گرم، رستوران مخصوص، باشگاه بدنسازی و … دسترسی دارند.

قیمت این ویلاهای لوکس اعلام نشده است، اما چند ویلای دیگر پیش از افتتاح این باشگاه به فروش خواهد رسید. البته بدون خرید این ویلاها هم می‌توان عضو باشگاه شد و از امکانات مختلف آن بهره برد.

باشگاه ماگاریگاوا فقط ۵۰ عضو خواهد داشت که هر کدام باید حق عضویت ۲۳۵ هزار دلاری (حدود ۶ میلیارد تومان) را برای آن بپردازند. اعضای باشگاه می‌توانند از پیست مسابقه ساخته شده توسط تیلکه انجینیرینگ بهره ببرند.

این پیست ۳.۵ کیلومتری تقریباً ۷۰ کیلومتر با توکیو فاصله دارد. پیست ماگاریگاوا دارای ۲۲ پیچ و دو مسیر ۸۰۰ متری مستقیم است تا تمام مهارت‌های رانندگی اعضا را به چالش بکشد.

اعضای باشگاه می‌توانند از همراهی مربیان حرفه‌ای بهره‌مند شوند و همچنین از جایگاه سوخت‌، خدمات بازرسی پیش و پس از مسابقه توسط مکانیک‌ها و سایر امکانات باشگاه استفاده کنند.