هنسی قوی‌ترین وانت پیکاپ اورلندینگ دنیا را بر پایه رم ۱۵۰۰ TRX معرفی کرد. این هیولا که ماموت ۱۰۰۰TRX اورلند ادیشن نام دارد قدرت ۱۰۱۲ اسب بخاری تولید می‌کند و تمامی ویژگی‌های موردنیاز برای گشت‌وگذار هیجان‌انگیز در طبیعت وحشی را تأمین خواهد کرد. کیت ماژولار روی فضای بار عقب خودرو با یک چادر سقفی جذاب و پشتیبانی لازم همراه می‌شود و موارد دیگری همچون باک‌های سوخت اضافی و مخزن آب نیز وجود دارند. نردبان تاشوی هنسی نیز باعث دسترسی به فضای خواب خواهد شد و وسایل جانبی زیادی را نیز می‌توان در بخش‌های جانبی قرار داد که از جمله آن‌ها می‌توان چراغ‌قوه پرقدرت و بیل را نام برد.

هنسی ماموت ۱۰۰۰TRX ماجراجوی موردبحث همچنین به پکیج آفرود مرحله ۲ مجهز است و بنابراین رینگ‌های آلیاژی با لاستیک‌های ۳۷ اینچی آفرود وجود خواهند داشت. سپرهای سفارشی و کیت افزایش ارتفاع، چراغ‌های LED اضافی، پله‌های جانبی خودکار و… نیز در دسترس خریداران خواهند بود. پله‌های خودکار باعث خواهند شد دسترسی به کابین این وانت پیکاپ با ارتفاع ۱.۹۷ متر راحت‌تر صورت گیرد.

زیر کاپوت هیولای هنسی پیشرانه ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری هلکت قرار دارد که از سوپرشارژر ۲.۶۵ لیتری، انژکتورهای سوخت بزرگ‌تر، سیستم پرخوران پرفشار و تنظیمات خاص سود می‌برد و قدرت ۱۰۱۲ اسب بخار و گشتاور ۱۳۱۴ نیوتون متر را تولید می‌کند. این نیروی عظیم از طریق گیربکسی کارا به تمامی چرخ ها فرستاده می‌شود تا ماموت ۱۰۰۰TRX ظرف مدت ۳.۲ ثانیه از سکون به ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد. این وانت پیکاپ مسافت ۴۰۰ متر را نیز در ۱۱.۴ ثانیه طی می‌کند. البته وزن اضافی تجهیزات گشت‌وگذار می‌توانند تأثیر منفی روی پرفورمنس خودرو بگذارند. این خودروی آفرود و فوق‌العاده پرقدرت را می‌توان به‌صورت محصولی کامل از هنسی خریداری کرد. البته پکیج اورلندینگ موردبحث به‌صورت جداگانه و با قیمت ۱۹۹۵۰ دلار نیز در دسترس خریداران خواهد بود. شرکت‌های علاقه‌مند نیز می‌توانند این پکیج را از طریق فروشگاه‌های مورد تائید رم یا مستقیماً از طریق خود هنسی تأمین کنند.