دیجیزا/ به تازگی ویدیویی از گلکسی Z فولد ۲ منتشر شده که نحوه باز و بسته شدن، نمایشگر بیرونی و خط تای نمایشگر اصلی را نشان می‌دهد.

سامسونگ در مراسم رونمایی از سری گلکسی نوت ۲۰ به طور نصفه و نیمه از گلکسی Z فولد ۲ رونمایی کرد و انتشار اطلاعات بیشتر از آن را به ماه آینده موکول نمود. «Ben Geskin» از افشاگران دنیای فناوری ویدیوی نگاه نزدیک کوتاهی از Z فولد ۲ منتشر کرده که آن را در حالت باز و بسته نشان می‌دهد. با تماشای ویدیو به خوبی تفاوت نمایشگر بیرونی این مدل با گلکسی فولد را حس می‌کنید.

همانطور که ملاحظه کردید ویدیو بسیار کوتاه است و آن سوی دیگر پنل پشتی نمایش داده نمی‌شود، ولی با این حال نحوه باز و بسته شدن گلکسی Z فولد ۲ نشان داده می‌شود. به نظر می‌رسد مکانیزم لولا نسبت به گلکسی فولد بهبود زیادی پیدا کرده و نمایشگر بیرونی نیز با ابعاد بزرگتر جلوه زیباتری به این گوشی داده است. نکته دیگر اینکه سامسونگ ضخامت گلکسی Z فولد ۲ را بیش از حد افزایش نداده و آن را در حد موبایل‌های دیگر نگه داشته است.

خط تای نمایشگر همچنان در گلکسی Z فولد ۲ وجود داشته و حین باز بودن گوشی کاملاً به چشم می‌آید. انتظار می‌رفت سامسونگ در مدل جدید فولد چاره‌ای برای خط تای نمایشگر بیندیشد و عمق آن را کمتر کند، اما با توجه به ویدیو به نظر می‌رسد چنین اتفاقی نیفتاده است.

بر اساس گزارشاتی که تاکنون منتشر شده‌اند گلکسی زد فولد ۲ از نمایشگر ۶.۲ اینچی بیرونی و ۷.۷ اینچی اصلی با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز و دوربین سه گانه برخوردار است. مشخصات دیگر این گوشی مثل نوع چیپست و ظرفیت حافظه رم منتشر نشده است. سامسونگ ۱۱ شهریور ماه به طور رسمی از گلکسی Z فولد ۲ رونمایی کرده و مشخصات کامل این گوشی و همچنین تاریخ عرضه و قیمت آن را اعلام خواهد کرد.