دیجیزا/ فصل دوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War از مدت‌ها قبل آغاز شد و به همین مناسبت، تیم سازنده رفته رفته محتویات مربوط به آن را در دسترس قرار می‌دهد. متاسفانه نقشه‌های تازه‌ی این فصل چندان مورد استقبال طرفداران این عنوان قرار نگرفته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، Call of Duty از برترین فرنچایزهای ترایخ بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید که نسخه‌های مختلفی هم از آن در دسترس قرار گرفته است. یکی از تازه‌ترین نسخه‌های این سری Call of Duty: Black Ops Cold War نام دارد که اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و خیلی سریع هم به محبوبیت رسید.

تیم سازنده نیز هم‌اکنون در حال پیاده‌سازی اهداف خود در این بازی است و باید دید که در آینده چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت. چندی پیش هم بخش زامبی به این عنوان اضافه شد که رضایت طرفداران را در بر داشت. پس در صورتی که شما هم از دوستداران این فرنچایز هستید، Call of Duty: Black Ops Cold War را به هیچ وجه از دست ندهید.

قابل ذکر است که دو شرکت اکتیویژن (Activision) و تری‌آرک (Treyarch) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

فصل دوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War از چند روز قبل آغاز شد و آن را باید یکی از اهداف بزرگ استودیوی سازنده به حساب آورد. برنامه‌ی اکتیویژن از ابتدا این بود که محتویات این فصل را کم کم در دسترس قرار دهد که از آن‌ها می‌توان به چند نقشه نیز اشاره داشت. حال طبق یک نظرسنجی که امروز انجام شد، متوجه شدیم که استقبال از این نقشه‌ها چندان جالب نبوده و هواداران انتظارات بیشتری از تیم سازنده داشته‌اند. ظاهرا این نقشه‌ها علاوه‌بر مشکلات عجیب، بسیار محدود هم هستند و سهمی در جذاب‌تر کردن بازی ندارند. اکنون باید منتظر بود و دید که واکنش تیم سازنده نسبت به این قضیه چه خواهد بود.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون این اثر، تیم ما آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.