قایق تفریحی “پلکتروم” (Plectrum) دارای یک آشیانه بالگرد و گاراژ‌های مختلفی می‌باشد. هم چنین، فضای لازم برای قرار دادن اسباب بازی‌های آبی در آن قایق تفریحی نیز وجود دارند.

این قایق تفریحی با بودجه ۸۰ میلیون یورویی (معادل ۷۰ میلیون پوند) ساخته می‌شود و بال‌های عظیمی دارد تا بتواند براحتی روی آب حرکت کند.

به نقل از سان، این قایق ۷۳ متری از یک سیستم فویل به منظور بالا رفتن از امواج و حرکت سریع تا ۷۵ گره دریایی استفاده می‌کند.

این طرح آینده نگرانه توسط شرکت طراحی ایتالیایی “لازارینی” آماده شده است. آن شرکت اعلام کرده که در طراحی شکل بدنه این قایق تفریحی از تازه‌ترین قایق‌های بادی آمریکایی الهام گرفته است. این قایق تفریحی می‌تواند با کمک سه موتور هیدروژنی که هر یک ۵ اسب بخار قدرت دارند از سطح آب بلند شود. پلکتروم که از سوی لازارینی به عنوان یک قایق “فوق سبک” توصیف شده از مواد کامپوزیت فیبر کربن خشک تشکیل شده است. کاربرد این مواد به قایق کمک می‌کند تا بسیار سریع‌تر حرکت کند. این قایق تفریحی به چهار سطح تقسیم می‌شود و بدنه اصلی آن شش کابین مهمان و یک سوئیت مالک قایق را در خود جای داده است.

این قایق تفریحی دارای یک آشیانه بالگرد و گاراژ‌های مختلفی می‌باشد. هم چنین، فضای لازم برای قرار دادن اسباب بازی‌های آبی در آن قایق تفریحی نیز وجود دارند. این قایق تفریحی با بودجه ۸۰ میلیون یورویی ساخته می‌شود.

لازارینی استودیویی ایتالیایی است که به دلیل طراحی‌های خلاقانه خود از جمله طراحی یک قایق ۱۵۲ متری باورنکردنی که قادر به حرکت روی آب است شناخته شده است. آن شرکت هم چنین طراحی یک شهر شناور ۶.۸ میلیارد پوندی به نام پانجیوس را نیز انجام داده است.