دیجیزا

آخرین اخبار فناوری و تکنولوژی جهان

مشخصات و قیمت خرید کارتریج مشکی مدل زبرا کد HC100

نقد و بررسی اجمالی
دستبند های شناسایی بیمار بزرگسال ، همانطور که از نامش پیداست برای شناسایی بیماران بزرگسال و کودکان مورد استفاده قرار می گیرند. مچ بند یا دست بند های شناسایی بیمار در رنگ ها و سایزهای مختلف تولید می شوند. این مچ بند ها توسط دستگاه لیبل پرینتر مخصوص مانند Zebra HC100 عمل چاپ رو آنها انجام می شود. در واقع عمل چاپ روی این مچ بند ها توسط روش حرارت مستقیم انجام می شود و نیازی به ریبون، تونر و جوهر ندارند. از نظر بهداشتی بودن نیز این مچ بند ها مورد اعتماد هستند و در اماکن مخصوص خود مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها و آزمایشگاه ها که حالت ضد عفونی باید داشته باشند، جوابگو هستند. از دیگر ویژگی های این مچ بند ها می توان به ضد آب بودن، قابل شستشو بودن، ضد تعریق بودن و مقاوم در برابر الکل را نام برد. پرستار ها و متصدی های ثبت نام بیمار می توانند اطالاعات جنسیتی و شناسایی بیمار را بصورت نوشته یا بارکد چاپ نمایند.
بارکد پرینتر Zebra HC100 یک چاپگر تخصصی برای چاپ بارکد ردیابی و مشخصات بیمار بر روی مچ بندهای خاص مورد استفاده در مراکز درمانی است.

این چاپگر از کارتریج هایی موسوم به Z-Band استفاده می کند که جهت الصاق به مچ دست مادران و بیماران از هر گروه سنی جنس بسیار مناسبی داشته و هیچ گونه حساسیتی روی پوست انسان ایجاد نمی کند.

مشخصات کالا

مشخصات کلی

  • دستگاه های سازگار

    پرینتر HC100
  • سایر مشخصات

    رنگ: مشکی


  • بازدهی کارتریج پرینتر: ۲۰۰ برگ

  • نوع چاپ:حرارت مستقیم

  • قابلیت اسکن شدن: تا ۱۴ روز

منبع: دیجیزا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code