بیشتر اخبار حوالی رویداد امسال Galaxy Unpacked به گوشی‌های Galaxy Z Fold4 و Z Flip4 مربوط می‌شود، اما شرکت سامسونگ قصد دارد گجت‌های جدید خود را نیز در این رویداد عرضه کند. یکی از این گجت‌های جدید، نسل جدید بادز این شرکت یعنی Galaxy Buds2 Pro است که مشخصات و تصاویر آن به تازگی منتشر شده‌اند.

هدفون بیسیم Galaxy Buds2 Pro سامسونگ شباهت‌های زیادی به Galaxy Buds Pro اصلی دارد. تصاویر هدفون جدید سامسونگ در رنگ Zenith Grey منتشر شده‌اند و اینطور که تصاویر می‌گویند، بادز ۲ پرو قرار است پوشش خارجی مات داشته باشد.

از مشخصات هدفون جدید سامسونگ می‌توان به مجهز بودن آن به درایورهای ۱۰ میلی متری، بلوتوث نسخه ۵.۳ و تعدادی میکروفون برای انتقال صدا و حذف نویز اشاره کرد. شرکت سامسونگ قابلیت حذف نویز فعال را بهبود داده و در Galaxy Buds2 Pro آن را «Intelligent Active Noise Cancellation» نامیده است.

هدفون بیسیم Galaxy Buds2 Pro قرار است قابلیت صدای ۳۶۰ درجه داشته باشد و میکروفون‌های حذف نویز آن، صدایی شفاف و باکیفیت را در تماس‌ها منتقل می‌کنند. همچنین این هدفون گواهی IPX7 دارد و می‌تواند برای مدت نیم ساعت در عمق یک متری آب غوطه ور بماند، درست همانند Galaxy Buds Pro.

از دیگر مشخصات Galaxy Buds2 Pro می‌توان به شارژدهی ۸ ساعته خود گوشی‌ها اشاره کرد که در کنار کیس شارژ، به ۲۹ ساعت می‌رسد. اینکه این میزان شارژدهی با فعال بودن حذف نویز فعال یا بدون آن است، هنوز مشخص نیست و باید تا عرضه رسمی این هدفون برای مشخص شدن آن صبر کنیم. کیس شارژ این هدفون هم از فناوری شارژ بیسیم پشتیبانی می‌کند و هم درگاه USB-C دارد.

اینطور که گفته شده، فروش هدفون بیسیم Galaxy Buds2 Pro از تاریخ ۲۶ آگوست آغاز خواهد شد. این هدفون که در رنگ‌های Zenith Grey و Zenith White و Bora Purple عرضه می‌شود، با قیمت ۲۲۹ دلار قابل خرید خواهد بود.