مرسدس بنز از E کلاس کوپه و کابریولت نایت ادیشن سفارشی رونمایی کرد. این خودروی جدید از هم‌اکنون قابل سفارش است و ژرمن‌ها در حال کار روی نسخه‌های مشابه سدان و استیشن نایت ادیشن نیز هستند. مشتریان اروپایی قادر خواهند بود این خودروها را از جولای ۲۰۲۲ سفارش دهند اما فعلاً اطلاعاتی درباره عرضه E کلاس نایت ادیشن در آمریکا منتشر نشده است.

پکیج نایت ادیشن شامل تجهیزات استاندارد کامل از جمله پکیج‌های AMG Line و نایت است. مشتریان می‌توانند صرف‌نظر از نوع بدنه و پیشرانه انتخابی این پکیج سفارشی را انتخاب نمایند. البته تنها استثنا به مدل‌های AMG مربوط می‌شود که با این پکیج همراه نمی‌شوند. لیست تجهیزات سفارشی این پکیج شامل مواردی همچون جلوپنجره دایموند، نشان‌های نایت ادیشن، خروجی‌های اگزوز مشکی و رینگ‌های سبک‌وزن AMG با ظاهر مشکی براق است. مدل‌های سدان و استیشن نایت ادیشن از اواسط تابستان سال جاری میلادی در دسترس خواهند بود و اسپویلر لبه صندوق آن‌ها نیز ظاهر مشکی براق خواهد داشت.


وقتی وارد کابین شوید شاهد پانل پشت آمپرهای چرمی یا میکرو فیبر با دوخت های متضاد خواهید بود. پوشش چرم ناپا نیز به عنوان آپشن در دسترس است. مشتریان همچنین می‌توانند طرح‌های آلومینیوم تیره یا متالیک را انتخاب نمایند. نمایشگرهای کنسول مرکزی با تریم چوبی همراه شده‌اند. نشان نایت ادیشن نیز با طرح خاصی در بالای کنسول مرکزی خودنمایی می‌کند. به این موارد باید رکاب‌های داخلی نورانی با نوشته مرسدس بنز و همچنین کف‌پوش‌های جدید با لوگوی نایت ادیشن را اضافه کرد. بسته به نوع بدنه و پیشرانه انتخابی، پکیج نایت ادیشن قیمتی بین ۵۲۹۵ تا ۹۲۲۲ یورو خواهد داشت.