کمپانی فیلیپس اخیراً مانیتور Philips 27B1U7903 را با قابلیت‌های ارتباطی و نمایشی مناسبی برای طراحان معرفی کرده و در ادامه مروری بر ویژگی‌های این مانیتور که قرار است با قیمت ۱۴۱۴ دلار عرضه شود خواهیم انداخت.

مانیتور Philips 27B1U7903 که تحت نام برند زیرمجموعه فیلیپس MMD منتشر می‌شود یک نمایشگر ۴K MiniLED عنوان شده که قرار است با پشتیبانی از ۴ درگاه تاندربولت ۴ در دسترس قرار گیرد. این محصول با کیفیت ساخت مناسب و مواد قابل بازیافت ساخته شده و طراحی آن نیز قابل قبول به نظر می‌رسد. این مانیتور با قابلیت‌های خود طراحان و سازندگان محتوا تصویری را هدف قرار داد و همچنین اولین مانیتور فیلیپس است که با پشتیبانی از Thunderbolt 4 ارائه می‌شود.

قابلیت‌های کلیدی و مهم ارتباطی این مانیتور شامل درگاه‌های ورودی و خروجی تاندربولت ۴ برای ویدئو، درگاه‌های صدا، انتقال دیتا، شارژ و اترنت می‌شود. نمایشگر جدید MiniLED با بهره‌مندی از بیشترین نقاط کم نور محلی (۲,۳۰۴ منطقه نسبت به ۵۷۶ منطقه رایج) در یک نمایشگر ۲۷ اینچی ارائه می‌شود و همین می‌تواند تصاویر تیره را عمیق‌تر نمایش دهد.

صفحه‌نمایش جدید فیلیپس همچنین با پشتیبانی از استاندارد VESA DisplayHDR 1400 برای ارائه تصاویر شفاف عرضه می‌شود. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این مانیتور پشتیبانی از Thunderbolt 4 است و این استاندارد نسبت به نسل قبل سرعت، سادگی و دوام عملکردی بهتری را ارائه می‌دهد.

این مانیتور همچنین از شارژ ۹۰ واتی پشتیبانی می‌کند. درگاه‌های ارتباطی تاندربولت ۴ مانیتور Philips 27B1U7903 با USB 4 نیز سازگار است و پشتیبانی از حداکثر سرعت انتقال داده ۳۲ گیگابیت بر ثانیه برای استفاده از نسل چهارم USB در دسترس قرار گرفته است. فیلیپس در طراحی این مانیتور ویژگی‌های آرگونومیک را در نظر گرفته و این نمایشگر با پشتیبانی از پایه SmartErgo و ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی عرضه خواهد شد.