امروز لنوو پوستر جدیدی از لپ‌تاپ گیمینگ آینده این شرکت به اشتراک گذاشت. لپ‌تاپ گیمینگ جدید لنوو بخشی از برند Legion این شرکت خواهد بود و تیزر جدید رسماً طراحی لپ‌تاپ Legion Y7000P  را برای آن نشان می‌دهد.

پوستر منتشر شده از لپ‌تاپ گیمینگ جدید لنوو در حساب رسمی Weibo این شرکت به اشتراک گذاشته شده است و طراحی Legion Y7000P  را قبل از عرضه رسمی آن به نمایش می‌گذارد.

با نگاهی به این تصویر، می‌توان گفت که لولای لپ‌تاپ می‌تواند حرکت ۱۸۰ درجه‌ای را پشتیبانی کند؛ به عبارت دیگر، نمایشگر این لپ‌تاپ را می‌توان به عقب خم کرد تا کاملاً صاف شود. با این حال اما نقطه قوت این محصول نه طراحی لولای آن، بلکه نازکی چشمگیر بدنه دستگاه خواهد بود.

این برند چینی موفق شده است که جدیدترین لپ‌تاپ سری گیمینگ Legion را حتی باریک‌تر از نسخه قبلی خود با تأکید بر نازک و پایین آوردن وزن دستگاه بسازد. طبق اعلامیه‌های رسمی لنوو، لپ‌تاپLegion Y7000P  مدل ۲۰۲۲ از طراحی جدیدی استفاده می‌کند که با «زیبایی‌شناسی صنعتی» منحصربه‌فرد، آن را یک دست و تخت نشان می‌دهد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که لپ‌تاپ گیمینگ جدید لنوو از متریال فلزی بیشتری در ساختار خود بهره می‌برد.

لنوو همچنین اضافه کرد که لپ‌تاپ Legion Y7000P 2022 حدود ۱۱.۶ درصد باریک‌تر از نسل قبلی و همچنین سبک‌تر از نسل‌های پیشین است. طبق پوسترهای رسمی که قبلاً منتشر شده بود، لپ‌تاپ گیمینگ لنوو لیجن Y7000P قرار است از صفحه نمایش ۲K با نسبت تصویر ۱۶:۹ و نرخ تازه‌سازی تصویر ۱۶۵ هرتز استفاده کند.

متأسفانه، جزئیات دقیق این لپ‌تاپ هنوز ناشناخته باقی مانده است، اما انتظار می‌رود که این شرکت به زودی تعدادی لپ‌تاپ جدید از سری گیمینگ Legion خود را عرضه کند که در این صورت در شهر سخت‌افزار اخبارهای تکمیلی را پوشش خواهیم داد.