سخت افزار/ لاین آپ جدید حافظه های به روز شده Fury 2021 کینگستون در سه مدل مختلف با نام‌های Impact و Beast و Renegade معرفی شد که مشخصات و ظاهری بسیار عالی را به این خانواده اضافه می‌کند. اجازه دهید در کنار هم نگاهی به این رم‌های جدید Kingston بیاندازیم.

مدل Beast در دو نوع با نورپردازی RGB و بدون نورپردازی RGB ارائه می‌شود. ما شاهد کیت‌های یک، دو و چهار عددی با فرکانس‌هایی از ۲۶۶۶ مگاهرتز تا ۳۷۳۳ مگاهرتز خواهیم بود. به غیر از گزینه جذاب RGB، لاین آپ Beast از تاخیر CAS به شکل CL 15 / CL 16 / CL 18 / CL 19 با ولتاژهای ۱.۳۵ ولت تا ۱.۵ ولت برخوردار است.

لاین آپ جدید حافظه های رم Fury 2021 کینگستون – Impact و Beast و Renegade

نمونه بعدی Renegade می‌باشد، این کیت‌ها برای کاربران معمول طراحی نشده و کینگستون ادعا می‌کند که مناسب اورکلاکرها و گیمرها هستند. Renegade در ماژول‌های تکی ۸ الی ۳۲ گیگابایت ارائه می‌شود که کیت‌هایی تا هشت عدد برای جمع ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت ظرفیت در دستررس خواهند بود. این حافظه با نورپردازی RGB نیز همراه است اما اگر به دنبال بهترین کارایی ممکن باشید، بهتر است نمونه غیر RGB را تهیه کنید. مدل‌های RGB حداکثر فرکانس ۴۶۰۰ مگاهرتز را ارائه می‌دهند در حالی که غیر RGBها می‌توانند تا فرکانس بسیار خوب ۵۳۳۳ مگاهرتز را در اختیار کاربران قرار دهند. پایین‌ترین میزان تاخیر مدل RGB میزان CL 15 خواهد بود و این میزان برای غیر RGB به CL 13 می‌رسد.

در آخر ما به کوچک‌ترین عضو جدید یعنی Impact می‌رسیم. این مدل قرار است لپ تاپ‌ها پوشش دهد و این یعنی از نوع SODIMM می‌باشد. در حالی که به اندازه برادران دسکتاپی خود با حداکثر فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتز سریع نیست اما همچنان با میزانی بین CL 15 تا CL 20 تاخیری پایینی را وعده می‌دهد. ماژول‌های لپ تاپی به عنوان کیت تک ۸ الی ۳۲ گیگابایتی و کیت دوتایی ۱۶ الی ۶۴ گیگابایتی به فروش می‌رسند. با توجه به لیست کینگستون، هر سه مدل با پلتفرم‌های اینتل و AMD سازگار هستند.