استیدا و AWE به منظور خلق یک فورد موستانگ بسیار سفارشی برای اداره پلیس جورجیا همکاری کرده‌اند. استیدا برای تولید یک خودروی پلیس فوق‌العاده خودروی موستانگ GT 2021 را انتخاب کرده‌اند. این شرکت سریعاً به دنبال یافتن راه‌هایی برای بهبود پرفورمنس این خودرو بوده است و به همین خاطر توجه ویژه‌ای صرف ارتقای سیستم تعلیق با کیت قابل تنظیم جدید، بوش‌های ساب فریم متفاوت و… کرده است. استیدا می‌گوید به دنبال ارتقای هندلینگ موستانگ بوده است و درعین‌حال می‌خواسته است راحتی سواری این خودرو در خیابان حفظ شود.

با تکمیل بهبودهای سیستم تعلیق و شاسی، این شرکت روی پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری تنفس طبیعی موستانگ تمرکز کرده است. این پیشرانه هم‌اکنون دارای ورودی هوای خنک سفارشی است. اشاره‌ای به قدرت و گشتاور تولیدی این پیشرانه نشده است اما یک اگزوز جدید AWE نصب شده است. به این موارد باید رینگ‌های مشکی ۲۰ اینچی و لاستیک‌های پرفورمنس نیتو اینو را اضافه کرد.

از آنجایی که موستانگ موردبحث به‌صورت واقعی در مأموریت‌ها شرکت خواهد کرد بنابراین از تمامی ویژگی‌های یک خودروی پلیس سود می‌برد. این موستانگ همچنین از برچسب استیدا در شیشه جلو، پکیج گرافیک G-Trac، نشان منحصربه‌فرد زیر کاپوت و برخی نشان‌های دیگر سود می‌برد. تکمیل کننده ظاهر این خودرو نیز بال عقب جدید، رکاب‌های داخلی و نشان استیدا در کابین است. با توجه به اینکه موستانگ ها شهرت زیادی در تصادفات شهری دارند بنابراین توصیه می‌شود افسران پلیس قبل از تعقیب خلاف‌کاران با این موستانگ چند ساعتی را صرف تمرین با آن بکنند.