دیجیزا/ بعد از مدت‌ها انتظار، Call of Duty: Modern Warfare به فصل پنجم خود رسید. استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) نیز به همین مناسبت، تریلری منتشر کرده است که در نمایشی جذاب، ویژگی‌های جدید این بازی را معرفی می‌کند. همراه گیمفا باشید.

این به‌روزرسان تعدادی نقشه‌ی جدید از جمله Suldar Harbor و Petrov Oil Rig را به Call of Duty: Modern Warfare اضافه و تغییراتی در نقشه‌ی Warzone ایجاد می‌کند. مهم‌ترین تغییرات نقشه‌ی این عنوان بتل‌رویال محبوب، اضافه شدن قطار به بازی است. این مسئله باعث آسان‌تر شدن رفت‌و‌آمد بازی‌بازان در نقشه خواهد شد و احتمالا شاهد نبرد‌های نفس‌گیری برروی واگن‌های متحرک باشیم. وسایل نقلیه این بازی نیز با مجهز شدن به به تیربار، از وسیله‌ای صرفا برای جابجایی فاصله گرفته و به نوعی سلاح قدرتمند نظامی تبدیل خواهند شد. در‌های استادیوم معروف بازی نیز گشوده شده و بازی‌بازان می‌توانند داخل این مکان به مبارزه بپردازند.

از محتوای جدید Warzone که بگذریم و به بخش‌های چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare بپردازیم؛ فرودگاه Verdansk International به حالت Ground War و نقشه‌ی Livestock نیز به حالت Gunfight اضافه خواهد شد.

احتمالا آخرین به‌روزرسان Call of Duty: Modern Warfare حجم زیادی داشته باشد پس از دارا بودن فضای کافی برروی پلتفرم خود اطمینان حاصل کنید. این بازی هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شایعاتی پیرامون نسخه‌ی بعدی نیز شنیده می‌شود هر چند که هنوز شرکت اکیتویژن (Activision) هیچ خبری رسمی را در این باره منتشر نکرده است. البته با توجه به برگزاری مراسم دیجیتالی Gamescom در آینده‌ی نزدیک، شاید از جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Call of Duty هم رونمایی شود.