تنها چیزی که آمریکایی‌تر از کادیلاک دهه ۷۰ میلادی بوده الویس پریسلی است. به همین خاطر کادیلاکی که یک زمان توسط این فرد بسیار مشهور رانده شده حتماً قیمت بالایی خواهد داشت. این کادیلاک فلیتوود بروگام ۱۹۷۵ که مشاهده می‌کنید به‌صورت صفرکیلومتر در ۲۶ سپتامبر ۱۹۷۴ توسط خود الویس و با قیمت ۱۲۵۱۲ دلار خریداری شده که معادل ۷۰۵۴۱ دلار امروزی است.

یکی از نکات جالب درباره این کادیلاک پوشش صندلی‌های آن است که شبیه رومبلی‌های مادربزرگ‌ها به نظر می‌رسند؛ اما خب واقعیت این است که کابین خودرو در حالت خوبی قرار داشته هرچند برخی بخش‌های آن مستهلک دیده می‌شوند. اگرچه این خودرو بخشی از عمر خود را به عنوان محصولی نمایشی سپری کرده اما هنوز هم در بدنه می‌توان آثار خط و خش را دید. همچنین فرمان فرسوده و نشان ناقص کادیلاک روی یکی از ستون‌های C خودرو هم حاکی از سن بالای آن هستند.

پیشرانه هم کار نمی‌کند اما فروشنده می‌گوید جای هیچ نگرانی از بابت عیب‌های مهم نیست و تنها دلیل عدم کارکرد آن به خاطر خاموش بودن طولانی‌مدت است. به همین خاطر پیشرانه ۸ سیلندر ۸.۲ لیتری فلیتوود بروگام یاد شده مشکلی از بابت غرش دوباره نخواهد داشت. خب در کل باید گفت وضعیت خودرو از حالت ایده آل فاصله داشته اما خبری از زنگ‌زدگی و خوردگی در بدنه نبوده و احتمالاً بازگرداندن کادیلاک به زندگی چندان زمان‌بر نخواهد بود. نکته قابل ذکر دیگر اینکه خودروی موردبحث دارای تمامی اسناد و تاریخچه‌ها از جمله امضای خرید الویس پریسلی است.

اگرچه الویس این خودرو را فقط سه سال پیش از مرگش خریداری کرده اما پس از چندی استفاده آن را در سال ۱۹۷۶ به دکتر خود هدیه کرده است. دکتر پریسلی هم خودرو را خیلی نرانده چراکه کارکرد خودرو فقط ۲۷۷۶ کیلومتر است. دکتر نیکوپولوس تا سال ۱۹۸۵ این خودرو را نگه داشته و در آن سال خودرو را به مالک فعلی فروخته است.