پرچم‌داران جدید ردمی به زودی از راه می‌رسند و در همین راستا نسخه گیمینگ گوشی‌ سری ردمی k50 در وب‌سایت‌‌های گیک‌بنچ، TENAA و ۳C مشاهده و برخی از مشخصات آن نیز افشا شده است.

به نظر می‌آید گوشی‌های سری Redmi K50 ماه آینده میلادی در چین معرفی شوند، با این حال یکی از دستگاه‌های محبوب این سری، یعنی نسخه گیمینگ گوشی Redmi K50 در پلتفرم‌های مختلف مانند وب‌سایت‌ Geekbench ، پایگاه‌های اطلاعاتی TENAA و گواهینامه ۳C مشاهده شده است.

اولین بار این گوشی در پایگاه داده ۳C چین مشاهده شده که نشان می‌دهد شماره مدل این دستگاه برابر ۲۱۱۲۱۲۱۰C بوده و به همراه یک شارژر سریع ۱۲۰ واتی عرضه می شود. پایگاه داده ۳C هیچ جزئیات دیگری در مورد دستگاه جدید شیائومی نشان نمی‌دهد، اما این محصول در وب‌سایت TENAA و Geekbench هم مشاهده شده است.

گوشی ردمی k50 گیمینگ ادیشن در پایگاه داده گیک بنچ با شماره مدل Xiaomi 21121210C رویت شده و در تست‌های تک هسته‌ای ۱۲۲۶ امتیاز کسب کرده و امتیاز آن در بخش چند هسته‌ای به ۳۷۲۶ رسیده است. این نتایج از امتیازات گوشی شیائومی ۱۲ پرو کمتر بوده و به همین خاطر به نظر می‌آید این مدل به پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۱ مجهز شده است.

البته اطلاعات وب‌سایت Geekbench نشان می‌دهد پرچم‌دار جدید شیائومی به یک پردازنده هشت هسته‌ای با پیکربندی ۱ + ۳ + ۴ مجهز بوده و فرکانس هسته قدرتمند آن به ۳.۰ گیگاهرتز می‌رسد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این هسته همان Cortex-X2 بوده که در تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۱ به‌کار رفته است. علاوه بر این مدل مورد آزمایش به ۱۲ گیگابایت رم مجهز بوده و از اندروید ۱۲ بهره می‌برد.