فکر می‌کنید صندلی اداری شما قدیمی و فرسوده است؟ توقع نداشتیم که تیم فولکس واگن در نروژ به چنین چیزی فکر کند اما حدس می‌زنیم برخی مهندسان این خودروساز در زمستان‌های نروژ از وضعیت خود راضی نبوده‌اند. شما چطوری می‌توانید یک صندلی اداری متحرک با گرم‌کن، چراغ‌های جلو، سیستم صوتی و دوربین دید عقب را توصیف کنید؟ و این حتی کمتر از نیمی از تجهیزاتی است که روی این صندلی اداری دیده می‌شود!

صندلی اداری فولکس واگن محصول بخش خودروهای تجاری این خودروساز در نروژ است و بله کاملاً واقعی بوده و با نام ساده صندلی شناخته می‌شود. این صندلی له لطف استفاده از یک پیشرانه الکتریکی می‌تواند به حداکثر سرعت ۱۹ کیلومتر در ساعت برسد. چرخ های آلومینیومی این صندلی قابل‌کنترل هستند و باتری بکار رفته در صندلی نیز در صورت شارژ کامل شعاع حرکتی ۱۲ کیلومتری را مهیا خواهد کرد.

زمانی که روی صندلی نشستید و کمربند خود را بستید شاهد تجهیزات زیادی خواهید بود. چراغ‌های جلوی LED و نوار نورانی درخشان در راهروهای تاریک تنها بخشی از این لیست هستند. یک بوق جالب نیز به همکاران اداره هشدار می‌دهد که شما در راه هستید! اگر هم به شما اهمیت ندادند می‌توانید از سیستم صوتی موجود استفاده کنید. در موارد نادر که همکاران خواهان لحظات مفرح باشند می‌توانید از سیستم صوتی و چراغ‌های جذاب استفاده کنید؛ و اگر اوضاع واقعاً جالب پیش رفت از قلاب بکسل پشت صندلی برای جابجایی اشیای اتاق رئیس سود ببرید!

سیستم اطلاعات سرگرمی این صندلی هم اطلاعات لازم را فراهم می‌کند. این سیستم شامل حسگرهای ۳۶۰ درجه و دوربین دید عقب است. البته شما نمی‌توانید به نزدیک‌ترین نمایندگی فولکس واگن برای خرید این صندلی اداری مراجعه کنید زیرا محصولی تک ساخت است که برای تبلیغ محصولات تجاری ژرمن‌ها بکار می‌رود. صندلی اداری فولکس واگن شاید به اندازه خودروهای کدی یا ID. Buzz کارا نباشد اما قطعاً در المپیک صندلی‌های اداری می‌تواند مقام اول را کسب کند!