دیجیزا/ بازی Boundary از جمله عناوینی است که توسعه آن به شدت طولانی شده و در نتیجه سطح انتظار گیمرها را بالا برده است. اگر به دنبال یک بازی متفاوت از ژانر شوتر-تاکتیکی هستید که در ترکیب با فناوری Ray Tracing دارای گرافیک خیره کننده باشد، بازی Boundary را به شما توصیه می‌کنیم. در ادامه شاهد سیستم‌های مورد نیاز جهت اجرای بازی Boundary خواهیم بود.

بازی Boundary یک عنوان چندنفره تاکتیکی اول شخص که توسط استودیوی سرجیکال اسکلپلز (Surgical Scapels) توسعه یافته است. این بازی جذاب برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و سیستم‌های مبتنی بر ویندوز ارائه می‌شود. زمان انتشار این بازی از اوایل سال ۲۰۲۰ به زمانی نامشخص در همین سال موکول شده است.

توسعه دهنده و ناشر این بازی بدون اشاره به زمان عرضه دقیق، به تازگی اقدام به ارائه سیستم‌های مورد نیاز و درخواستی آن کرده است. در نتیجه می‌توان گفت که زمان چندانی به انتشار این عنوان باقی نمانده است. در ادامه به سراغ سیستم‌های مورد نیاز جهت اجرای بازی Boundary خواهیم رفت.

حداقل سیستم مورد نیاز:

پردازنده: Intel i5-6400
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 660 یا GeForce GTX 1050
سیستم عامل: ویندوزهای ۷ تا ۱۰ نوع ۶۴ بیتی
فضای خالی: ۲۰ گیگابایت

سیستم پیشنهادی:

پردازنده: Intel i7-4770K
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 1060
سیستم عامل: ویندوزهای ۷ تا ۱۰ نوع ۶۴ بیتی
فضای خالی: ۲۰ گیگابایت

در حال حاضر، سازنده در ارائه این مشخصات به سخت افزارهای ساخت شرکت AMD اشاره‌ای نکرده است؛ با این وجود گیمرها می‌توانند مدل‌های مشابه را مد نظر قرار دهند. برای اجرای بازی در حالت Ray Tracing نیز به حداقل کارت گرافیک RTX 2060 نیاز خواهید داشت. آیا سیستم شما از پس اجرای بازی Boundary بر می‌آید؟