بک لینک چیست؟بک لینک ها و افزایش رتبه ی سایت در نتایج گوگل

 

بک لینک پیوندی است که از یک وب سایت به وب سایت دیگری منتهی می شود.برخی از موتورهای جستجو از تعداد و کیفیت چنین بک لینک هایی برای تعیین رتبه موتور جستجو در یک صفحه استفاده می کنند.

هرچه وب سایت شما از بک لینک های با کیفیت بالا و مرتبط با موضوع بیشتر برخوردار باشد،جایگاه شما در فهرست نتایج افزایش می یابد.هنگامی که دامنه جدیدی دارید،اولین هدف شما از نظر ایجاد بک لینک باید ایجاد نمایه پیوندی قابل رقابت یا مقایسه با رقبا باشد.

اصولاً پیوندها مانند نوعی سیستم رای گیری هستند:هر رای به وب سایت شما می گوید که محتوای شما ارزشمند است،سایت شما مفید است و شما معتبر هستید.

بک لینک با کیفیت بالا برای گوگل چیست؟
ارزش بک لینک با عوامل زیر تعیین می شود :

متن لنگر( متن پیوندی یا متن لنگر نیز نامیده می شود)
مرجع صفحه بک لینک دهنده
مرتبط بودن صفحه و وب سایت پیوند دهنده
موقعیت بک لینک در صفحه پیوند داده شده
اعتبار وب سایت پیوند دهنده
سایر پیوندهای خروجی در وب سایت پیوند دهنده
ویژگی متن جایزگین تصویر برای پیوند تصویر

اگر بتوانید بک لینک های قوی و بسیار خوبی داشته باشید،تأثیر بسزایی در رتبه بندی موتور جست و جوی شما خواهد داشت.با این حال اگر از روش هایی مغایر با دستورات گوگل برای گرفتن بک لینک استفاده کنید،در بدترین حالت شما در معرض خطر پنالتی گوگل قرار میگیرید.

برای اینکه مورد دوم برای شما اتفاق نیفتد ، در اینجا چند نکته وجود دارد.

 

خرید بک لینک

گوگل مراقب توصیه های طبیعی سایتهای دیگر است و پیوندهای خریداری شده را سریعاً تشخیص می دهد با این حال در بحث خرید باید به اعتبار سایت توجه داشته باشید و اگر قصد خرید دارید،خرید بک لینک های قوی میتواند به شما در زمینه ی افزایش رتبه ی سایت کمک کند

 

بک لینک بد چیست؟

چند نوع وب سایت وجود دارد که برای شروع باید آنها را از لیست گزینه های خود حذف کنید

وب سایت هایی که اصلاً به موضوع مرتبط نیستند
وب سایت هایی که از قبل تعداد بسیار زیادی پیوند خارجی دارند
وب سایت هایی که هیچ ارزش افزوده ای ندارند
وب سایت هایی که بک لینک در مقیاس وسیع می فروشند
وب سایت هایی که فقط برای ارائه بک لینک کار می کنند

قانون کلی:
از همه وب سایت هایی که به نظر می رسد تنها با ارائه بک لینک و ارسال مقالات مهمان وجود دارند خودداری کنید
حال به این سوال رسیده ایم که چگونه پیوند سازی به درستی کار می کند

ابزارهای بک لینک سئو و نحوه شروع کار با ایجاد بک لینک

برای برزسی بک لینک ها چک کننده های بک لینک رایگان زیر را امتحان کنید

openlinkprofile
link-explorer

روش مرسوم برای ایجاد پیوند از طریق پست های مهمان،جستجوی ارگانیک در گوگل است.برای این کار ، موضوع و کلمات کلیدی را محدود کرده و به سادگی کلمه کلیدی + “پست مهمان” یا “نویسنده مهمان شوید” را جستجو کنید.

وقتی با لیست های وبلاگ روبرو شدید که بهترین وبلاگ ها را برای موضوع شما ارائه می دهند،می تواند معدن طلا باشد.

چگونه محتوایی ایجاد می کنید که به طور طبیعی پیوند داده شود؟

در زیر 3 تاکتیک آزمایش شده در مورد چگونگی ایجاد بک لینک پایدار مشاهده خواهید کرد. همه آنها بر اساس یک فرض ساخته شده اند،کیفیت محتوای شما بسیار مهم است.با محتوای با کیفیت بالا می توانید پیوندهایی بسیار سریعتر بسازید که برای شما استفاده طولانی مدت داشته باشند

لینک های داخلی،اهمیت استفاده از لینک های داخلی برای بهینه سازی سایت
لینک داخلی چیست؟

تعریف لینک های داخلی
لینک داخلی چیست؟لینک های داخلی به یک منبع در وب سایت به صفحع ی دیگری در همان سایت اشاره میکنند

موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان باید بتوانند از طریق این لینک ها در وب سایت راحت تر جا به جا شوند و آنها را به سمت سایر اطلاعات مهم سوق دهند.بهینه سازی ساختار لینک داخلی بخش مهمی از بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است.

چرا لینک های داخلی مهم هستند؟
قدرت پیوند یک وب سایت با استفاده از لینک داخلی به زیر صفحات مختلف منتقل می شود.به این ترتیب گوگل و بازدید کنندگان می توانند با استفاده از لینک های داخلی مهمترین صفحات یک وب سایت را تشخیص دهند.

چگونه لینک های داخلی قابلیت استفاده را بهبود می بخشند؟
لینک های داخلی را می توان به عنوان مثال در پاورقی،نوار کناری یا محتوای یک وب سایت یافت.لینک داخلی باید به گونه ای طراحی شود که بازدید کننده بتواند در اسرع وقت به اطلاعات مهم دسترسی پیدا کند.اگر لینک ها به مقصد مورد نظر منجر نشوند یا در صفحه به درستی قرار داده نشوند، کاربر نمای کلی را از دست می دهد و اطلاعات را در جای دیگر پیدا می کند.

علاوه بر این ، مهم است که لینک های داخلی با متن لنگر روشن پیوند داده شوند تا بازدید کنندگان و گوگل مستقیماً بدانند که صفحه مربوط به چیست.برای لینک های داخلی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید از کلمات کلیدی واضح استفاده کنید.

لینک های داخلی به عنوان تغییر مسیرها و نقاط لنگر در وب سایت شما عمل می کنند.قبل از ایجاد لینک از خود بپرسید که می خواهید چه نوع معماری اطلاعاتی ایجاد کنید.صفحات و دسته های مهمی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید باید با یک یا دو کلیک از صفحه اصلی قابل دسترسی باشد.

لینک داخلی و سئو
از نظر بهینه سازی موتور جستجو،لینک داخلی باید طوری ایجاد شود که نیروی لینک به مهمترین زیر صفحات ارسال شود.بک لینک ها عامل مهم رتبه بندی هستند،بنابراین مهم است که قدرت پیوند به بهترین شکل ممکن توزیع شود.

اگر یک صفحه باید قدرت پیوند بیشتری داشته باشد،باید از طریق فهرست یا در نوار کناری پیوند داده شود.به طور کلی پیوندهای موجود در پاورقی توسط گوگل چندان مهم تلقی نمی شوند.

اگر قرار است که همه زیرصفحه های مهم قدرت پیوند را دریافت کنند،باید معماری اطلاعات وب سایت شما تا حد ممکن ثابت باشد.

لینک های محتوا مهمترین ابزار برای بهینه سازی لینک های داخلی هستند
لینک های محتوا پیوندهایی هستند که در بدنه یک صفحه ظاهر می شوند.در گوگل این موارد با گذشت زمان اهمیت بیشتری پیدا کرده اند، چه لینک های داخلی و چه بک لینک ها بهتر است در محتوا باشند.

لینک های موجود در متن به شما امکان می دهند اطلاعات بیشتری در اختیار خوانندگان قرار دهید وراهنمایی مؤثر تری برای آن ها داشته باشید. لینک داخلی باید معقولانه تنظیم شود و به اجبار ایجاد نشود.همیشه هنگام لینک دادن به صفحات مختلف از متن های مختلف لنگر استفاده کنید.

معمولن برای هر 500 کلمه متن پیوسته،دو لینک داخلی کافی است. برای البته این قانون کلی نیست،شما باید تصمیم بگیرید که آیا اصطلاحی که ارزش لینک دارد در متن ظاهر شود یا خیر. با این حال سعی نکنید اصطلاحات را به طور تصادفی در متن خود وارد کنید تا بتوانید آن را پیوند دهید.فقط درصورتی که صفحات از نظر موضوعی مطابقت داشته و منطقی باشد،لینک داخلی داشته باشید.

 

بهینه سازی ساختار لینک داخلی
در موضوعات مرتبط با سئو افراد معمولاً در مورد ایجاد لینک های داخلی صحبت می کنند.به ویژه سایت های بزرگ باید از استراتژی لینک داخلی استفاده کنند.

هنگام پیوند داخلی چند نکته را باید در نظر گرفت
هرگز برای صفحات داخلی از برچسب نوفالو استفاده نکنید
هرگز ارتباط داخلی با اصطلاحات بی معنی نداشته باشید.از متن لنگر ددقیق در هنگام ایجاد لینک استفاده کنید.با یک متن پیوند دقیق می توانید به گوگل و بازدیدکنندگان خود نشان دهید صفحه لینک شده مربوط به چیست.لینک های داخلی ویکی پدیا که در متن وجود دارد از این نظر بهترین الگو است
قدرت لینک و در نتیجه تأثیر آن توسط تعداد زیادی لینک داخلی در یک صفحه کاهش می یابد.با این حال هیچ شماره ی پیشنهادی برای پیوندها وجود ندارد.هنگام ایجاد لینک همیشه از خود بپرسید که آیا پیوند داخلی تنظیم شده منطقی است یا خیر.
اگر میخواهید همزمان با چندین صفحه برای کلمات کلیدی خاص در نتایج جستجو در گوگل رتبه بندی کنید،لینک های داخلی مناسب می توانند این کار را آسان تر کنند.
هرگز چندین بار در یک صفحه به به یک صفحه ی خاص لینک ندهید زیرا این امر باعث کاهش قدرت لینک می شود و صفحه ای را که چندین بار پیوند داده شده تقویت نمی کند.
هر از گاهی بررسی کنید که لینک های داخلی شما به صفحات 404 ختم نشوند.

 

فروش بک لینک های قوی backlink.behtarinseo.ir – سفارش بکلینک سازی سون بک لینک – قیمت بک لینک فالو سون بکلینک – هزینه بک لینک تضمینی 7backlink.com – ایجاد بک لینک دائمی معتبر شیک رنک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *