همانطور که احتمالاً مطلع هستید در یکی دو ماه اخیر خبرهای بسیاری از گوشی اقتصادی Galaxy A33 5G سامسونگ منتشر شده‌اند، اما هنوز هیچ‌یک از این شایعه‌ها توسط سامسونگ تایید نشده است. امروز افشاگری دیگری از زمان معرفی احتمالی این گوشی ارزان قیمت غول کره‌ای خبر داد.

از دو ماه گذشته تا کنون چندین افشاگری حول گوشی میان رده گلکسی A33 سامسونگ منتشر شده است. برای مثال گفته می‌شود این محصول با استاندارد IP67 در مقابل نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است. امروز افشاگری به نام Mukul Sharma مدعی شد سامسونگ هم‌اکنون در حال آماده‌سازی برای معرفی گوشی Galaxy A33 5G در ماه فوریه ۲۰۲۲ (اسفند ۱۴۰۰) است.

وی هم‌چنین مدعی شد گوشی گلکسی آ ۳۳ قیمتی نزدیک به نسخه‌ی قبلی خود یعنی Galaxy A32 5G خواهد داشت؛ پس می‌توان حدود قیمت ۳۵۰ دلار را برای این محصول در نظر گرفت.

طبق افشاگری‌های پیشین، گوشی گلکسی A33 دارای یک نمایشگر ۶.۴ اینچی امولد (AMOLED) با طراحی قطره‌ای است و از یک پردازنده‌ی مدیاتک با پشتیبانی از فناوری ۵G و همچنین یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. در بخش پشتی آن نیز یک ترکیب دوربین چهارگانه موجود بوده که احتمالاً به یک سنسور اصلی ۶۴ یا ۴۸ مگاپیسکلی مجهز است.

در نظر داشته باشید تمام اطلاعات منتشر شده تاکنون هنوز در حد حدس و گمان بوده و سامسونگ هیچ تاریخ دقیقی برای معرفی گوشی Galaxy A33 5G مشخص نکرده است. اما انتظار می‌رود این محصول ۵G به عنوان یکی دیگر از گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی سامسونگ در یکی دو ماه آینده به صورت رسمی رونمایی شود.

نظر شما در مورد گوشی گلکسی A33 سامسونگ چیست؟ شما چه قیمتی را برای میان‌رده‌ی بعدی سامسونگ پیش‌بینی می‌کنید؟