دنیای ما آدم‌‌‌ها پر از نگرانی و اضطراب است. ترس‌‌‌هایی عمیق ناشی از فقدان‌‌‌هایی که زندگی ما به آن‌‌‌ها وابسته است، مثل پول، خانواده، روابط اجتماعی و… و برای رهایی از این احساسات هیچ چیزی مثل پناه بردن به طبیعت حال ما را دگرگون نمی‌‌‌کند. محیط‌‌‌زیستی که سرمایه معنوی و گنجینه درخشان بشریت برای نسل‌‌‌های بعدی است و دیگران هم حق لذت بردن از آن‌‌‌را دارند برای همین باید بهتر آن را بشناسیم و در مسیر حفظش گام برداریم تا این خانه آبی  و زیبا یعنی سیاره زمین را حفظ کنیم. مستند «اعماق قلب: حیات وحش تگزاس» فرصت سفری زیبا را به‌‌‌ ما می‌‌‌دهد. سفر به‌‌‌ دنیایی رنگارنگ و بکر. با ما باشید برای معرفی این مستند که در وب‌‌‌سایت روتن تومیتوز امتیاز شگفت‌‌‌انگیز ۱۰۰ درصد را از منتقدان کسب کرده است.

رنج بی‌‌‌شمار برای به‌‌‌تصویر کشیدن زیبایی‌‌‌ها

تگزاس را با فیلم‌‌‌های وسترن می‌‌‌شناسیم و تصور عمده ما از آن طبیعتی بیابانی و خشن است. درحالی‌‌‌ که در عمقش از قله‌‌‌های زیبا، تا رودهای خروشان دارد. متیو مک کانهی هنرمند برجسته و برنده اسکار راوی این مستند است اما از زبان گربه‌‌‌ماهی، شیر کوهستان و دیگر موجوداتی که در تگزاس زندگی می‌‌‌کنند و محیط‌‌‌زیست زیبای‌‌‌شان دستخوش تغییراتی شده که ناشی از بی‌‌‌توجهی ما انسان‌‌‌هاست. این مستند که با هزینه بالا، امکان خاص و صرف زمان زیاد تولید شده در دل بکرترین و بی‌‌‌نظیرترین مناطق می‌‌‌رود تا با به‌‌‌ تصویر کشیدن زیبایی‌‌‌ها، هم حال بیننده را خوب کند و هم رابطه انسان با محیط را نشان دهد. صدالبته پیامدهای تلخی که این رابطه دارد و بلایی که انسان بر سر دیدنی‌‌‌ها سیاره می‌‌‌آورد. طبیعت خاص تگزاس باعث شده جانورانی خاص در آن زندگی کنند که در هیچ جای دیگر نیستند، مناظری هم که در مستند می‌‌‌بینیم شگفت‌‌‌انگیز است و برای ثبت بسیاری از آن‌‌‌ها زمان زیادی صرف شده تا لحظه مناسب شکار شود. تماشای این مستند حس خوبی را به شما القاء می‌‌‌کند. از آن لذت ببرید…

>>> تماشای مستند با زیرنویس فارسی

نکته ۱: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). اگر در تماشای فیلم مشکل داشتید آخرین خبرتان را به‌روز کنید.
نکته ۲: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «دیجیزا» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته ۳: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» دیجیزا بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

.