انتخاب/ ربات نظافتچی و خوش اخلاق موسوم به «فرانزی» یک ربات حرفه‌ای برای پاکسازی کفپوش‌ها در محیط‌های بیمارستانی محسوب می‌شود. این ربات در بیمارستان مونیخ کار می‌کند و اجازه نمی‌دهد حتی یک لکه کوچک از دسترسش خارج شود.

این ربات خوش اخلاق موفق شده است در طول شیوع کرونا، به راحتی با همه افراد ارتباط برقرار کند و با گفتن برخی نکات بهداشتی توجه همگان را جلب کند. برای مثال، وقتی مردم مسیر تمیزکاری از قبل برنامه ریزی شده او را مسدود می‌کنند، ربات می‌گوید: «لطفاً از سر راه من حرکت کنید، من باید اینجا را تمیز کنم.»

او به افرادی که با گفتن تذکر اولیه حرکت نمی‌کنند می‌گوید: «شما باید حرکت کنید! من واقعاً می‌خواهم تمیز کنم!» و اگر با تذکر دوم نیز افراد حرکت نکنند، اشک‌های دیجیتال از چشمان مبتنی بر نور LED این ربات، جاری می‌شوند. این ربات باهوش، روزانه سه بار وارد سالن ورودی کلینیک می‌شود و پاهایش به طور خودکار کفپوش‌ها را تمیز می‌کند. بیماران نیز از دیدن این ربات سرگرم شده از او عکس می‌گیرند و حتی برخی از آن‌ها متوقف می‌شوند تا با ربات گپ بزنند. در چنین شرایطی ربات لبخند می‌زند و می‌گوید: «چه خوب، تو دوست من به اینجا آمده ای»

نسخه ابتدایی فرانزی، توسط یک شرکت در سنگاپور ایجاد شده بود و الا نام داشت، این نسخه انگلیسی صحبت می‌کرد، اما اکنون به زبان آلمانی مجهز شده و می‌تواند حتی آهنگ‌های پاپ، کلاسیک و رپ بخواند. با توجه به شیوع کرونا، استفاده از این نوع ربات برای مبارزه با همه گیری بسیار رایج شده و کاربردی است.