دوربین اصلی سری آنر ۸۰ احتمالا نسخه‌ای از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود.
همانطور که می‌دانیم، سری آنر ۸۰ قرار است در تاریخ ۲۳ نوامبر مصادف با ۲ آذر در چین رونمایی شود. اخیرا نیز برند آنر سخت‌افزار به کار رفته در دو مدل اصلی این سری گوشی‌های هوشمند یعنی آنر ۸۰ و آنر ۸۰ پرو را اعلام کرده است. حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، پوستری در دسترس قرار گرفته است که دوربین اصلی گوشی آنر ۸۰ پرو را نشان می‌دهد

این پوستر جدید به روشنی تایید می‌کند که آنر ۸۰ پرو به دوربین ۱۶۰ مگاپیکسلی اصلی مجهز خواهد بود. افشاگر برجسته چینی یعنی Digital Chat Station قبلا ادعا کرده بود که دوربین ۱۶۰ مگاپیکسلی سری آنر ۸۰ احتمالا نسخه‌ای مخصوص از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود. در این راستا، احتمال دارد این دوربین جدید نسخه‌ای از سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی HPX سامسونگ باشد.

در این پوستر همچنین پنل جلویی سری آنر ۸۰ نیز مشخص است که ناچ کپسولی‌شکل و دوربین سلفی دوگانه آن را نشان می‌دهد. در این راستا، انتظار می‌رود سری آنر ۸۰ از دو دوربین سلفی ۵۰ مگاپیکسلی بهره ببرد. طبق گزارش‌های پیشین، سری آنر ۸۰ شامل سه مدل آنر ۸۰، آنر ۸۰ پرو و آنر ۸۰ SE خواهد بود. به علاوه، آنر تایید کرده است که آنر ۸۰ و آنر ۸۰ پرو به ترتیب به تراشه معرفی نشده اسنپدراگون ۷۸۲G و تراشه اسنپدراگون ۸ پلاس نسل یک مجهز خواهند بود. از آن سو، آنر ۸۰ SE نیز احتمالا از تراشه دایمنسیتی ۱۰۸۰ بهره خواهد برد.

در نهایت، از دیگر مشخصات سری آنر ۸۰ می‌توان به سرعت شارژ ۶۶ واتی برای آنر ۸۰ و آنر ۸۰ SE و سرعت شارژ ۱۰۰ واتی برای آنر ۸۰ پرو اشاره کرد. در بخش نرم‌افزار، این سری جدید از اندروید ۱۳ بر پایه رابط کاربری Magic UI 7.0 بهره خواهد برد. همچنین در طی رویداد معرفی سری آنر ۸۰، نسل جدید گوشی تاشو برند آنر موسوم به مجیک Vs نیز رونمایی خواهد شد.