ما شانس رانندگی با ریمک نورا را داشته‌ایم و از سرعت آن کاملاً هیجان‌زده شدیم. درواقع، این هایپرکار ساخت کرواسی فقط سریع نیست بلکه ژانر کاملاً متفاوتی از سرعت را به نمایش می‌گذارد و برای نشان دادن این موضوع هیچ راهی بهتر از مسابقهٔ درگ با یکی از سریع‌ترین سوپراسپرت‌های روی کره زمین وجود ندارد. این دقیقاً همان کاری است که تاپ گیر در ویدئوی جدید خود انجام داده است. این برنامهٔ بریتانیایی در حال آماده شدن برای فصل دیگری است و در اولین قسمت، به بررسی نورا می‌پردازد.

کریس هریس پشت فرمان این موشک الکتریکی می‌نشیند و به‌وضوح می‌توان دید که بسیار تحت تأثیر توانایی‌ها نورا قرار می‌گیرد زیرا می‌گوید «این رانندگی نیست، یک تجربهٔ ماورایی خروج روح از بدن است»؛ اما برای اینکه سرعت هایپرکار ریمک بهتر نشان داده شود، هریس با یک لامبورگینی اونتادور SVJ مسابقه می‌دهد. این ماشین با پیشرانهٔ ۶.۵ لیتری V12 که ۷۷۰ اسب بخار قدرت و ۷۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند، با هر استانداردی خودروی بسیار سریعی است و تا پیش از آمدن اولتیمائه، بالاترین سقف سرعت را در خانوادهٔ اونتادور داشت (۳۵۰ کیلومتر بر ساعت).

بااین‌حال، نورا در لیگ متفاوتی قرار دارد. این ماشین به چهار موتور الکتریکی مجهز است که هرکدام در یکی از چرخ‌ها نصب شده و مجموعاً ۱۹۱۴ اسب بخار قدرت و ۲۳۶۰ نیوتن متر گشتاور فوری تولید می‌کند. هایپرکار ریمک ظرف زمان خیره‌کنندهٔ ۱.۸۵ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و این برای نابود کردن SVJ در خط مستقیم کاملاً کافی خواهد بود؛ بنابراین، به‌احتمال‌زیاد با دیدن ویدئوی زیر تحت تأثیر شتاب و سرعت فوق‌العادهٔ نورا قرار خواهید گرفت و اگر آن‌قدر هیجان‌زده شدید که تصمیم به خرید یک نمونه از آن گرفتید بهتر است بدانید شرکت کروات تنها ۱۵۰ دستگاه از این ماشین خواهد ساخت که هرکدام ۲ میلیون دلار قیمت دارند و کل تولید سال اول آن فروخته شده است.