احتمالاً طرفداران پر و پا قرص خودروهای آمریکا بخش دایرکت کانکشن موپار را در دورانی که داج خیلی با واژه پرفورمنس آشنا نبود به یاد می‌آورند. از آنجایی که دیگر خبری از پلیموث نیست و کرایسلر هم به تولید مینی ون‌ها و سدان پیر ۳۰۰ می‌پردازد، این شرکت روی بخش خودروهای عضلانی استلانتیس تمرکز کرده و البته که چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

دایرکت کانکشن بهبودهای زیادی را در دسترس مالکان داج چلنجر هلکت قرار می‌دهد و نکته مهم اینکه این کیت از پشتیبانی خود داج برخوردار است. پکیج موردبحث شامل ارتقای پیشرانه و مواردی همچون فیلترهای هوای کاراتر، ارتقای سرسیلندر، پیستون‌ها، دیفرانسیل و… می‌باشد. زمانی که این قطعات توسط نمایندگی‌های خاص داج پاور بروکر نصب شوند شامل گارانتی ۲ ساله بدون محدودیت کارکرد خواهند بود. این قطعات جدید همچنین تأثیری روی گارانتی استاندارد خودرو نخواهند داشت.

شبکه نمایندگی پاور بروکر داج هم به تازگی راه افتاده و از تکنسین‌های متخصص برای نصب قطعات پرفورمنس استفاده می‌کند. افرادی که دوست دارند خودشان آچار به دست شده و قطعات را نصب کنند کافی است با دایرکت کانکشن تماس بگیرند. از جمله کیت‌های ارتقایی قابل‌توجه چلنجر می‌توان به دو کیت پری استیج اشاره کرد که یکی برای SRT هلکت و دیگری برای هلکت ردای می‌باشد. این کیت‌ها شامل ترموستات دمای پایین و فیلتر هوای کاراتر است که ۵ اسب بخار بر قدرت پیشرانه می‌افزاید. شاید این افزایش قدرت اصلاً به چشم نیاید اما بهبود نرم‌افزاری هم باعث می‌شود در آینده برنامه‌های قابل دانلود بیشتری در دسترس باشد و قدرت خودرو بیش از پیش افزایش یابد. به این ترتیب قدرت نهایی پیشرانه ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری ردای می‌تواند به ۸۸۵ اسب بخار برسد و شامل گارانتی هم باشد.

در حال حاضر تمرکز اصلی دایرکت کانکشن روی داج چلنجر بوده اما پیشرانه‌های خام هم در دسترس هستند. کاتالوگ این تیونر همچنین شامل قطعاتی برای مدل های مدرن و کلاسیک بوده و این تنها آغاز راه است چراکه در آینده برنامه‌های مفصلی ارائه خواهند شد.

تیم کانیسکیس مدیرعامل داج گفته است:

دایرکت کانکشن سال آینده کاتالوگی شامل بیش از ۲۰۰ قطعه را ارائه خواهد کرد و شبکه نمایندگی‌های پاور بروکر داج با متخصصان خود آماده کمک به طرفداران در نصب این قطعات خواهد بود. پیش‌فروش قطعات دایرکت کانکشن از سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ تنها آغاز راه بوده و در آینده شاهد گسترش این مجموعه خواهیم بود.