لامبورگینی ۲ خودروی اینونسیبل و آتنتیکا را به عنوان آخرین محصولات خود مجهز به پیشرانه تنفس طبیعی ۱۲ سیلندر، رونمایی کرد.

اینونسیبل و آتنتیکا را باید معجونی از محصولات قبلی لامبورگینی دانست زیرا این ۲ خودرو براساس پلتفرم ۱۲ ساله اونتادور توسعه یافته اند. این دو خودرو که تنها یک نمونه از هر کدام وجود خواهد داشت یا به عبارتی تک ساخت محسوب می شوند از دیگر جزئیات محصولات لامبورگینی مانند مورسیه لاگو، وننو و اسنزا نیز استفاده می کنند و به همین دلیل است که اشاره کردیم به نوعی معجونی از گذشته لامبورگینی، است.

آتنتیکا به مفهوم مهم و با اعتبار در رنگ بدنه نقره ای و کلاس رودستر ارائه می شود و اینونسیبل به معنی فناناپذیر یک کوپه سقف فلزی قرمز رنگ است.
 
لامبورگینی از قدرتمندترین پیشرانه ۱۲ سیلندر خود برای اینونسیبل و آتنتیکا استفاده می کند. تپنده تنفس طبیعی ۷۶۹ اسب بخاری با گشتاور ۷۲۰ نیوتن متر در هماهنگی با جعبه دنده ۷ سرعته کلاس ISR و سامانه تمام چرخ محرک که در وضعیت فعال قرار دارد.

انتظار می رود، محصولات جدید و آخرین لامبورگینی با این پیشرانه طی ۲.۸ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت برسند. بیشینه سرعت نیز ۳۵۵ کیلومتر برساعت پیش بینی شده است.

لامبورگینی اینونسیبل

لامبورگینی آتنتیکا