اورلند اکسپو کمپانی متخصص تولید کننده محصولات موردنیاز ماجراجویان است. پس چه چیزی بهتر از نمایش یک خودرو با توانایی‌های خارج از جاده عالی و دارای تجهیزات موردنیاز برای طبیعت‌گردی؟ این دقیقاً همان کاری است که اورلند اکسپو با دومین محصول اولتیمیت خود یعنی جی ام سی سیرا AT4X 2022 انجام می‌دهد. این شرکت می‌گوید پیشرانه ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری ۴۲۰ اسب بخاری این خودرو را به خاطر حجم بالا و خشونت ذاتی انتخاب کرده است. محصول قبلی این شرکت نیز بر اساس تویوتا ۴ رانر TRD آفرود شکل گرفته بود.

اما دلیل انتخاب تریم AT4 سیرا نیز گیرایی بیشتر و استفاده از تجهیزات بهتر همچون دامپرهای مولتی ماتیک با میزان بازی بیشتر سیستم تعلیق و دیفرانسیل‌های قفل شونده جلو و عقب بوده است. البته تریم لوکس‌تر دنالی نیز می‌تواند یک گزینه ایده آل دیگر برای طبیعت‌گردی باشد. تنها تغییر پرفورمنس این خودرو استفاده از سیستم اگزوز مگنا فلو، فنرهای بادی فایرستون و رینگ‌های ۱۷ اینچی و لاستیک‌های ۳۳ اینچی هستند. شایان ذکر است نسخه استاندارد سیرا AT4X از رینگ‌های ۱۸ اینچی و لاستیک‌های گوودیر رانگلر استفاده می‌کند.

از مهم‌ترین تغییرات رخ داده در این خودرو می‌توان به چادر بزرگ MITS اشاره کرد که جایگزین محفظه بار این وانت می‌شود. MITS شرکتی استرالیایی است که در زمینه تولید تجهیزات طبیعت‌گردی و مشابه آن فعالیت می‌کند. علاوه بر فضاهای ذخیره‌ای جانبی، این سایبان و خیمه از یخچال داخلی، آشپزخانه کمپ بیرونی و گالن آب بزرگ سود می‌برد. پانل خورشیدی روی سقف نیز انرژی را به یک جفت باتری لیتیوم-یون انتقال می‌دهد.

چراغ‌های قوی متنوعی در این خودرو نصب ‌شده است و جعبه‌ابزار مجهزی نیز وجود دارد. دو فرد بزرگ‌سال نیز به راحتی می‌توانند روی یک چادر زمینی استراحت کنند. این وانت ماجراجویی در نمایشگاه اورلند اکسپو وست آریزونا حضور یافته است و در رویدادهای پیش رو نیز معرفی خواهد شد. تمامی عواید حاصل از فروش این خودرو به موسسه خیریه اورلند اکسپو اختصاص خواهد یافت.