گوشی وان پلاس ۱۰T فردا رسماً معرفی می‌شود؛ اما اگر نسبت به این گوشی OnePlus کنجکاوید، می‌توانید در ادامه شاهد ویدیوی جعبه گشایی آن باشید.

درحالی که وان پلاس ۱۰T فردا ۱۲ مرداد رسماً رونمایی می‌شود، یک کانال یوتیوبی با نام NTFTW ویدیوی جعبه گشایی آن را منتشر کرده است. البته باید به این نکته اشاره کرد که جعبه بزرگ موجود در این ویدیو مخصوص منتقدان است و شامل لوازم جانبی اضافی برای انجام تست‌های لازم می‌شود. جعبه قرمز کوچک‌تری که داخل این جعبه است، متعلق به کاربران عادی خواهد بود.

جعبه گشایی گوشی وان پلاس ۱۰T
در این ویدیو وان پلاس ۱۰ تی مدل مشکی رنگ (با نام دقیق Moonstone Black) جعبه گشایی شده است. البته گفتنی است که این گوشی اندرویدی در رنگ سبز با نام Jade Green نیز ارائه می‌شود. داخل جعبه ۱۰T یک شارژر، یک آداپتور با توان چشمگیر ۱۶۰ وات، یک کابل یو اس بی C به C و یک آداپتور یو اس بی C به A قرار دارد. شرکت وان پلاس پیش‌تر تایید کرده است که این گوشی از شارژ ۱۵۰ واتی پشتیبانی می‌کند.

البته این رقم مختص به کشورهایی خواهد بود که شبکه برق ۲۲۰ ولتی دارند. در کشورهای دارای شبکه برق ۱۱۰ ولتی حداکثر توان شارژ کمتر خواهد بود. به عنوان مثال، وان پلاس ۱۰ پرو هرچند با شبکه برق ۲۲۰ ولتی با توان ۸۰ وات شارژ می‌شود اما توان شارژ آن با شبکه برق ۱۱۰ ولتی به ۶۵ وات کاهش پیدا می‌کند. در هر صورت، وان پلاس ۱۰T مجهز به یک باتری ۴۸۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود.

در ویدیوی جعبه گشایی گوشی وان پلاس ۱۰T مقایسه‌ای با ناتینگ فون ۱، آیفون ۱۳ پرو مکس و گلکسی نوت ۲۰ اولترا هم صورت گرفته است. در خصوص شارژ هم باید گفت که طبق این ویدیو، ۱۰ تی در زمینه شارژ سیمی سریع‌تر از ۱۰ پرو است ولی از شارژ بی‌سیم پشتیبانی نمی‌کند.

نهایتاً لازم به ذکر است که وان پلاس ۱۰T از سیستم عامل اندروید ۱۳، حداکثر ۱۶ گیگابایت رم، حداکثر ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و سه دوربین با سنسورهای ۵۰، ۸ و ۲ مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود.