تصاویر تویوتا لندکروز سری ۳۰۰ فیس لیفت در خاک آمریکا به بیرون درز پیدا کرد. در ادامه این تصاویر از Land Cruiser مدل ۲۰۲۳ را مشاهده کنید.

تصاویری از تویوتا لندکروز سری ۳۰۰ فیس لیفت یا به‌طور دقیق نسخه GR Sport مدل ۲۰۲۳ پشت یک حامل خودرو با پلاک ایالت ایلینوی آمریکا به‌بیرون درز پیدا کرده است. جدا از اینکه به‌لطف این تصاویر می‌توان دیدی دقیق‌تر از نسخه واقعی این شاسی بلند داشت، با حضور لندکروز در آمریکا احتمال بازگشت آن به این منطقه قوت می‌گیرد.

تصاویر تویوتا لندکروز سری ۳۰۰ فیس لیفت و احتمال بازگشت این شاسی بلند به آمریکا

در تصاویر جدید شکار شده از لندکروز GR Sport جدید، نشان‌های GR و فضای داخلی با چرم قرمز رنگ را می‌توان مشاهده کرد. همچنین نمای جلو خصوصاً جلوپنجره اسپرت‌تر این اس وی به‌همراه خطوط مشکی و قرمز در ناحیه کناری در این تصاویر به‌چشم می‌آیند. با وجود این، نکته مهم‌تر این است که با رویت این SUV در خاک آمریکا باید انتظار عرضه دوباره آن در این منطقه را داشت یا خیر.

تویوتا بعد از انتشار این تصاویر، رسماً اعلام کرد که قصد نمایش لندکروز جی آر اسپرت جدید طی نمایشگاه خودرو شیکاگو ۲۰۲۳ در ایالت ایلینوی را ندارد. در همین حال، درباره علت حضور لندکروز سری ۳۰۰ در ایالات متحده آمریکا توضیحی ارائه نداد. از آنجایی که سال گذشته میلادی یکی از مقامات اجرایی بخش آمریکای شمالی تویوتا از احتمال بازگشت لندکروز به آمریکا گفته بود، همچنان احتمال وقوع این اتفاق وجود دارد.

در سال ۲۰۲۱ عرضه لندکروز سری ۲۰۰، یکی از بهترین شاسی بلندهای تاریخ تویوتا در آمریکای شمالی به‌خاطر فروش کمتر از حد انتظار متوقف شد. حتی پس از آن، سری ۳۰۰ مدل ۲۰۲۲ هم به این منطقه راه پیدا کرد و تویوتا در عوض فقط هم‌خانواده لوکس‌تر آن یعنی لکسوس LX را در دسترس قرار داد.