دیجیزا/ بازی‌بازان Super Mario 3D World + Bowser’s Fury آمار شگفت‌انگیزی را از لحاظ سرعت به پایان رساندن بازی به ثبت رسانده‌اند؛ به تازگی مشخص شده که فردی در حدود ۳۷ دقیقه توانسته Bowser’s Fury را به پایان برساند.

تنها یک هفته از عرضه‌ی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury گذشته و همین حالا هم بازی‌بازان به دنبال شکستن رکورد سرعت هستند. تا این لحظه آمار تحسین برانگیزی هم به ثبت رسیده است. جامعه‌ی Super Mario اسپیدرانر‌های زیادی دارد، اما کم‌تر پیش می‌آید که شاهد به ثبت رساندن آمار شگفت‌انگیز به این سرعت باشیم.

برخی از اسپیدرانرهای مشهور مانند Chinoe همین حالا هم در حال به اشتراک گذاشتن رازهای مختلف Super Mario 3D World + Bowser’s Fury جهت حفظ زمان هستند. البته با توجه به مدت کمی که از عرضه‌ی بازی گذشته، احتمالا در هفته‌های آینده شاهد جابه‌جا شدن مدام رکورد جهانی خواهیم بود. خود Chinoe در حال حاضر رکورد دار Bowser’s Fury بوده و توانسته این بازی را در ۳۷ دقیقه و ۳۱ ثانیه به پایان برساند.

جهت مقایسه باید گفت که Bowser’s Fury در حالت معمولی بین ۴ الی ۶ ساعت طول می‌کشد. البته خوب است بدانید که رکوردهای اسپیدران در چند گروه مختلف جا می‌گیرند. رکورد Chino صرفا یک رکورد Any% است. به این معنا که تنها باید بازی را از ابتدا تا انتها کامل کنید. با این حال اسپیدران‌های پیچیده‌تری هم وجود دارند.

برای مثال در یکی از شاخه‌ها باید تمام Cat Shineهای Bowser’s Fury را هم به دست آورید. با توجه به دشوار بودن جمع‌آوری برخی از این آیتم‌ها، این اسپیدران‌ها ممکن است بیش از ۱ ساعت طول بکشد. البته این زمان هم احتمالا تا چند هفته‌ی آینده کاهش خواهد یافت.

یکی از مزیت‌هایی که برخی بازی‌بازان ممکن است داشته باشند، آشنایی با حرکات ماریو با توجه به تجربه‌ی نسخه‌ی Wii U است. البته مراحل، مکانیک‌ها و موارد جدید دیگری در ریمستر سوییچ بازی، خصوصا مراحل Bowser’s Fury، وجود دارد. با این حال آشنا شدن با این موارد جدید برای کسی که نسخه‌ی Wii U را تجربه کرده، کار آسان‌تری خواهد بود.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی نینتندو سوییچ در دسترس است.