ریمک نورا مشهورترین ابرخودروی برقی دنیا است. این مدل، علاوه‌بر قدرت بالا و شتاب‌گیری بسیار خوب، فناوری‌های خاصی برای بهبود رانندگی در مسیرهای لغزنده دارد.

مجموع قدرت ۱۹۱۴ اسب بخار و گشتاور ۲۳۶۰ نیوتن متر حاصل از چهار موتور و چهار گیربکس، ریمک را از رقبای بنزینی متمایز می‌کند. نورا (Nevera) در زمانی کمتر از ۲ ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت می رسد و مسافت ۴۰۰ متر را در زمان ۸/۵ ثانیه طی می کند. نهایت سرعت این مدل  ۴۱۵ کیلومتر برساعت است و با یک شارژ،  ۵۶۰ کیلومتر توان پیمایش دارد. ریمک نورا با فناوری اختصاصی برای  سیستم‌های کمک راننده، یکی از بهترین خودروهای جهان برای رانندگی در برف و مسیرهای لغزنده است.

بسیاری از مردم تصور می کنند محصولات ریمک، صرفا ابرخودروهای برقی مشابه تولیدات بوگاتی و کونیگزگ هستند اما ریمک علاوه بر ساخت مدل های قدرتمند، فناوری ویژه ای برای بهبود فرمان پذیری و تعادل خودروهای مدرن هم ارائه کرده است. نصب چهار موتور با چهار گیربکس، اولین‌بار توسط این شرکت ارائه شد و حالا برای ابرخودرویی با مجموع قدرت نزدیک به ۲ هزار اسب بخار استفاده می‌شود.

هر موتور در جلو، حدود ۳۰۰ اسب بخار قدرت تولید می کند و موتورهای عقب، هر کدام ۶۵۰ اسب بخار هستند. چرخ های عقب این مدل، از بنتلی کنتیننتال GT و چرخ های جلو مشابه آئودی S3 انتخاب شدند.

ریمک برای نورا، از یک فناوری اختصاصی به نام تقسیم گشتاور چهار چرخ (RAWTV: Rimac All Wheel Torque Vectoring) استفاده می‌کند. این سیستم دارای چند حسگر برای تحلیل حرکت هر کدام از چرخ استفاده است و  تقریبا ۱۰۰ بار در ثانیه، برداشت اطلاعات انجام می‌دهد تا ضمن تشخیص میزان هرگزردی،  گشتاور را کنترل کند. در نتیجه، یکی از جالب‌ترین آپشن‌های ریمک نورا به نام حالت رانندگی دریفت، شکل می‌گیرد تا حتی افراد کم‌تجربه نیز هیجان دریفت را تجربه کنند.

نورا دارای یکی از بهترین سیستم‌های بازیافت انرژی الکتریکی از کاهش سرعت است. هنگامی که خودرو در حالت تک پدال باشد، فرایند انتقال انرژی به باتری‌ها بسیار آرام و کم‌صدا، بدون جلب توجه راننده انجام می‌شود؛ درحالی‌که اگر راننده با پدال ترمز اقدام به کاهش سرعت کند، عملکرد ABS و لنت‌ها احساس خواهد شد.

در تست و بررسی انجام شده توسط کارشناسان تاپ‌گیر، فناوری‌های موجود در ریمک نوارا تحسین شده است. این خودرو در مقایسه با ابرخوردوهای بنزینی و هیبریدی، تفاوت‌های زیادی دارد؛ چراکه بسیار قدرتمند، پرشتاب و کم‌صدا است.