دیجیزا/ استودیو‌های وان مور لول (One More Level) و اسلیپ‌گیت آیرون‌ورکس (Slipgate Ironworks)، توسعه دهندگان بازی Ghostrunner، اخیراً با انتشار یک بیانیه‌ از فروش نیم میلیون نسخه‌ای این عنوان خبر داده‌اند. خبر خوب دیگر این است که نسخه‌ی دموی Ghostrunner نیز هم‌اکنون بر روی تمام کنسول‌ها در دسترس قرار دارد.

پس اگر تا به امروز به هر دلیلی نتوانسته‌اید بازی Ghostrunner را تجربه کنید، از همین حالا می‌توانید نسخه‌ی دموی این عنوان را بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ دریافت کرده و به تجربه‌ی آن بپردازید.

داستان Ghostrunner بر روی شخصیتی به نام Jack تمرکز دارد که به دنبال نجات دادن Architect است. در این بازی شما باید با استفاده از مهارت‌های پارکور شخصیت اصلی و همچنین بهره بردن از محیط اطراف، دشمنان را از بین برده و خود را به بالای برج Dharma برسانید. از آن جایی که دشمنان و همچنین شخصیت اصلی تنها با یک ضربه کشته می‌شوند، گیم‌پلی Ghostrunner به شدت پراسترس و هیجان انگیز است و بازی‌بازان را حسابی به چالش می‌کشد.

بازی Ghostrunner هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که این عنوان از قابلیت backwards compatible کنسول‌های مایکروسافت نیز پشتیبانی می‌کند. این بدین معنی است که صاحبان کنسول‌های نسل بعدی ایکس‌باکس می‌توانند نسخه‌ی دموی بازی را بر روی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس نیز تجربه کنند.