به نظر می رسد چینی ها و به‌خصوص گریت وال به هیچ چیز به اندازه رونمایی و عرضه از واریانت های مختلف و متفاوت تانک ۳۰۰ علاقه ندارند؛ پس این شما و این هم ادیشن فرانتییر از تانک ۳۰۰.

تانک ۳۰۰ تاکنون ورژن های متفاوتی همچون مدل استاندارد با نام City Edition، تانک ۳۰۰ Offroad Edition، مدل Ranger، مدل Wind Forest Iron Cavalry Edition و مدل Cybertank را به خود دیده و حال نوبت عرضه جدیدترین ادیشن آن با نام Frontier رسیده است.

تغییرات ظاهری
در ادیشن فرانتییر، جلوپنجره خودرو کاملاً تغییر کرده و عبارت TANK روی آن نقش بسته است. یک نوار مشکی بزرگ روی کاپوت عضلانی تانک طراحی شده است و همین طرح روی درهای کناری هم نقش بسته است.

یک اسنورکل هم بر جذابیت و ابهت تانک ۳۰۰ ورژن فرانتییر افزوده است. وینچ سپر و باربندهای بزرگ روی سقف هم از دیگر تغییرات این نسخه هستند. زاپاس خودرو بدون کاور بر روی درِ صندوق قرار گرفته و ارتفاع خودرو از سطح زمین هم افزایش یافته است.


ظرفیت یدک کشی
تانک ۳۰۰ فرانتییر قابلیت کشش ۲۵۰۰ کیلوگرم بار را به صورت یدک دارد.

پیشرانه تانک ۳۰۰
تانک ۳۰۰ در تمام نسخه ها دارای یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت ۲۲۷ اسب بخار و گشتاور ۳۸۷ نیوتن متر است. یک جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک هم نیروی تولیدی پیشرانه را به هر چهار چرخ می رساند. این خودرو شاسی مستقل قابلیت انتخاب حالات محور عقب و چهار چرخ سبک و سنگین را نیز داراست.


قیمت و زمان عرضه
تانک ۳۰۰ فرانتییر ادیشن از ماه آینده در دسترس مشتریان خواهد بود و حدود قیمت آن ۴۰ هزار دلار برآورد می شود.