به نظر می رسد که ۱۱ ژانویه ۲۰۲۲ یا ۲۱ دی ۱۴۰۰ فقط برای رونمایی از تراشه جدید سامسونگ اگزینوس ۲۲۰۰ نیست و وان پلاس هم معرفی پرچمدار خود را برای سه شنیه چهارمین هفته دی ماه مشخص کرده است. بله، تاریخ معرفی وان پلاس ۱۰ پرو رسما اعلام شده و ۲۱ دی ۱۴۰۰ خواهد بود.

تاریخ معرفی وان پلاس ۱۰ پرو
خب بیاید اول درباره تاریخ صحبت کنیم. پیش از این به شما گفتیم که اولین ماه سال ۲۰۲۲ برای معرفی OnePlus 10 Pro انتخاب شده است. امروز روز آن نیز مشخص شد. ۱۱ ژانویه ۲۰۲۲ یا ۲۱ دی ۱۴۰۰ را برای آن علامت بزنید. ساعت مراسم ۱۴ به وقت محلی یا ۹:۳۰ به وقت تهران است.

پیش از این به شما گفته بودیم که طراحی وان پلاس ۱۰ پرو مشابه گلکسی اس ۲۱ اولترا است و این در تیزر رسمی تایید شد. همانطور که در تصویر اصلی مطلب و البته تصویر زیر می بینید، طراحی ادامه دار فریم دوربین که از فریم دستگاه ارتباط می گیرد، کاملا شبیه به زبان طراحی سامسونگ در خانواده گلکسی اس ۲۱ است.

انتظار داریم این گوشی از شارژر سیمی ۸۰ وات وان پلاس پشتیبانی کند که توان خیلی خوبی خواهد بود. به گفته Digital Chat Station، بسیاری از مشخصات با OnePlus 9 Pro یکسان خواهد بود، اما گوشی جدید دوربین سلفی بهتری خواهد داشت و از شارژ سیمی ۸۰ واتی پشتیبانی می کند.
 
شما منتظر پرچمدار جدید Oneplus برای سال ۲۰۲۲ هستید؟ فکر می کنید در مقایسه با هموطن های خود موفق باشد؟