ابتدا انتظار می رفت سری Vivo X90 کمی دیرتر معرفی شوند، اما ویوو تاریخ این رویداد را رسما اعلام کرد و حالا می دانیم که سری پرچمدار جدید این برند چینی چه زمانی رونمایی خواهد شد. تاریخ رونمایی سری ویوو X90  رسما ۱ آذر ۱۴۰۱ اعلام شده است.

تاریخ رونمایی سری ویوو X90
بر اساس شایعات، هر سه گوشی این خانواده با رنگ قرمز و نسخه ۵۱۲ گیگابایتی در دسترس خواهند بود.

انتظار می رود Vivo X90 با چیپست Dimensity 9200 عرضه شود. گفته می شود که این دستگاه در چهار مدل ۸/۱۲۸ گیگابایت، ۸/۲۵۶ گیگابایت، ۱۲/۲۵۶ گیگابایت و ۱۲/۵۱۲ گیگابایت عرضه خواهد شد. این گوشی در رنگ های مشکی، قرمز و آبی در دسترس خواهد بود.

ویوو X90 Pro در رنگ‌های مشکی یا قرمز به فروش می‌رسد و کاربران باید یکی از این سه مدل را انتخاب کنند: ۸/۲۵۶ گیگابایت، ۱۲/۲۵۶ گیگابایت یا ۱۲/۵۱۲ گیگابایت. انتظار می‌رود این گوشی حد وسطی بین X90 و X90 Pro+ باشد و ما انتظار داریم که بیشتر به سمت برادر قدرتمندتر خود متمایل شود.

ویوو X90 Pro پلاس باید با اسنپدراگون ۸ نسل ۲ عرضه شود. این گوشی همچنین دارای سنسور ۱ اینچی سونی IMX989 برای دوربین اصلی خواهد بود، اما باید منتظر رونمایی رسمی سه شنبه هفته آینده باشیم تا جزئیات کاملی در مورد دوربین آن ارائه شود.

شما منتظر گوشی‌های پرچمدار جدید Vivo هستید؟ فکر می کنید که به رقیبی قابل برای سامسونگ یا اپل تبدیل شوند؟ غیبت هواوی می تواند به آن کمک کند؟