افرادی که به دنبال خرید BMW X4 M کامپتیشن ۲۰۲۲ هستند شاهد تغییراتی ملایم اما مؤثر در این خودرو خواهند بود. نسخه فیس لیفت شده شاسی‌بلند باواریا که چند ماه پیش معرفی شده از تکنولوژی‌های بیشتری سود برده و ظاهری ارتقا یافته نیز دارد. این خودروساز آلمانی می‌گوید پیشرانه‌های خانواده X4 نیز بهبود یافته است. نیروگاه ۶ سیلندر ۳ لیتری خطی S58 بکار رفته در این خودرو هم‌اکنون از همان مشخصات و قطعات نسخه بکار رفته در M3 و M4 سود می‌برد؛ بنابراین شاهد میل‌لنگ فورج کاری شده و برخی قطعات دیگر خواهیم بود که بر طول عمر و دوام پیشرانه می‌افزاید. گیربکس نیز دوباره برنامه ریزی شده تا پاسخ بهتری به ویژه در معکوس‌ها داشته باشد. تمامی این موارد باعث شده‌اند X4 M کامپتیشن شخصیت متفاوتی نسبت به قبل داشته باشد.

نسخه فیس لیفت شده شاسی‌بلند باواریا که چند ماه پیش معرفی شده از تکنولوژی‌های بیشتری سود برده و ظاهری ارتقا یافته نیز دارد. این خودروساز آلمانی می‌گوید پیشرانه‌های خانواده X4 نیز بهبود یافته است. نیروگاه ۶ سیلندر ۳ لیتری خطی S58 بکار رفته در این خودرو هم‌اکنون از همان مشخصات و قطعات نسخه بکار رفته در M3 و M4 سود می‌برد؛ بنابراین شاهد میل‌لنگ فورج کاری شده و برخی قطعات دیگر خواهیم بود که بر طول عمر و دوام پیشرانه می‌افزاید. گیربکس نیز دوباره برنامه ریزی شده تا پاسخ بهتری به ویژه در معکوس‌ها داشته باشد. تمامی این موارد باعث شده‌اند X4 M کامپتیشن شخصیت متفاوتی نسبت به قبل داشته باشد.

BMW X4 M به همراه برادر خود یعنی X3 M از تغییراتی در بخش طراحی نیز برخوردار شده است. این تغییرات شامل جلوپنجره کلیوی شکل جدید، چراغ‌های جلوی تیزتر، ورودی هوای متفاوت، چراغ‌های عقب بازنگری شده و برخی رنگ‌های جدید بدنه می‌باشد. بخش M همچون همیشه رنگ‌های فوق‌العاده‌ای همچون زرد سائوپائولو را معرفی کرده است. این رنگ به حدی خاص و جالب است که به سختی می‌توان آن را در نظر نگرفت. نام این رنگ از گرندپری سائوپائولو برزیل گرفته شده است.

ما اولین بار این رنگ را روی BMW X4 M کامپتیشن دیدیم اما خب M4 بهترین گزینه برای چنین رنگ‌هایی نیست زیرا جلوپنجره بسیار بزرگ آن بیشتر از رنگ شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ اما باید اذعان داشت این رنگ روی X4 M به شدت جواب داده و با جلوپنجره متناسب و خطوط منسجم بدنه هماهنگی بیشتری دارد.