سال ۲۰۲۱ در حال پایان بوده و در همین حال جی پاور مشهور تصمیم گرفته بهترین پروژه خود را در دقیقه ۹۰ معرفی کند. این تیونر آلمانی که سابقه درخشانی در ارتقای محصولات ب ام و دارد هم‌اکنون دست روی M5 CS گذاشته است. این تیونر هرچه در توان داشته صرف ارتقای پیشرانه ۸ سیلندر توئین توربوی باواریایی ها کرده و دقیقاً همان چیزی را که از یک سدان میان سایز ب ام و انتظار داریم ارائه کرده است.

این نیروگاه ۴.۴ لیتری در حالت استاندارد قدرت ۶۲۷ اسب بخاری و گشتاور ۷۵۰ نیوتون متری تولید می‌کند اما واضح است که جی پاور به این رقم‌ها راضی نبوده و اقدام به معرفی چند کیت کرده است. کیت مرحله ۱ این تیونر باعث رسیدن قدرت و گشتاور به ۷۰۰ اسب بخار و ۸۵۰ نیوتون متر می‌شود. زمانی که سیستم اگزوز پکیج GP-740 را نیز سفارش دهید قدرت به ۷۴۰ اسب و گشتاور به ۹۰۰ نیوتون متر خواهد رسید.

درصورتی‌که کیت GP-780 جی پاور را انتخاب کنید خروجی پیشرانه M5 CS به ۷۸۰ اسب بخار و گشتاور آن به ۹۵۰ نیوتون متر خواهد رسید؛ اما خودرویی که در تصاویر مشاهده می‌کنید از کیت GP-820 سود برده و علاوه بر تغییرات کیت‌های قبلی دارای توربوهای بهتر و چهار خروجی اگزوز ۱۰۰ میلی‌متری با پوشش کربنی یا کربن فورج کاری شده است. همان‌گونه که نام این پکیج نشان می‌دهد، M5 CS قدرت ۸۲۰ اسبی و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتون متری تولید می‌کند.

در این پکیج شاهد تغییرات پیستون‌ها و یاتاقان‌ها هستیم؛ اما پکیج دیگر G5M هوریکان RS نام داشته و قدرت را به ۸۴۰ اسب بخار و گشتاور را به ۱۰۵۰ نیوتون متر می‌رساند. پکیج G5M RR نیز وجود دارد که باعث می‌شود سوپر سدان ب ام و خروجی ۹۰۰ اسب بخاری و گشتاور ۱۰۵۰ نیوتون متری داشته باشد. جی پاور یک محدود کننده سرعت روی محصول خود نصب کرده تا حداکثر سرعت M5 CS از ۳۳۳ کیلومتر در ساعت فراتر نرود.

فعلاً اشاره‌ای به مشخصات عملکردی این خودرو نشده اما قطعاً می‌توان گفت شتاب آن بهتر از زمان ۲.۹ ثانیه‌ای نسخه استاندارد M5 CS خواهد بود. جی پاور علاوه بر کیت‌های یاد شده رینگ‌های ۲۰ و ۲۱ اینچی سفارشی را نیز در نظر گرفته است.