دیجیزا/ مجموعه گوشی های هوشمند ارزان قیمت گوگل امسال با Pixel 5a توسعه خواهد یافت. امروز چند رندر منتشر شده است که دستگاه آینده را نشان می دهد. بیاید و به پیکسل ۵a گوگل سلام کنید  !

پیکسل ۵a گوگل
در رندرهای پیکسل ۵a به وضوح می توان دید که زبان طراحی اخیر گوگل را در آن جای داده شده است. در واقع آنقدر زیاد است که تشخیص آن از Pixel 4a 5G که سال گذشته در کنار Pixel 5 معرفی شد، بسیار دشوار است.

گفته می شود Pixel 5a دارای ابعاد ۱۵۶.۲ در ۷۳.۲ در ۸.۸ میلی متر (۹.۴ میلی متر در قسمت برجستگی دوربین) است. این اندازه آن را در بین Pixel 4a و Pixel 4a 5G قرار می دهد، گرچه از نظر ابعاد به دومی نزدیک تر است.

گوشی Pixel 5a احتمالاً یک بار دیگر پلاستیکی خواهد بود. این دستگاه به صفحه نمایش ۶.۲ اینچی FHD+ با پنل OLED با حاشیه های نازک است اما چانه (حاشیه پایین) قابل توجه تری دارد. همانطور که مشاهده می کنید، دوربین جلویی در داخل سوراخ سمت چپ نمایشگر قرار دارد.

 پیکسل ۵a
دوربین های دوگانه در عقب شبیه به آنچه در Pixel 4a 5G داشت طراحی شده، در حالی که جک هدفون ۳.۵ میلی متری در قسمت بالای آن دیده می شود. سنسور اثر انگشت هنوز در قاب عقب است و بلندگوهای استریو نیز در این مدل ارائه می شوند.

این همه چیزی است که ما تاکنون در مورد پیکسل ۵a جدید می دانیم، اما به زودی باید اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر شد.

نظر شما چیست؟ طراحی پیکسل ۵a را می پسندید؟