خودروی F-۱۵۰ لایتنینگ تمام الکتریکی فورد بیش از پیش به تولید انبوه و عرضه نزدیک شده است.

فورد به تولید خودروی F-۱۵۰ لایتنینگ تمام الکتریکی نزدیک‌تر شده است. این خودرو در اواسط سال ۲۰۲۱ بدون سر و صدا معرفی شد و نویدبخش یک پیکاپ مناسب با قیمت کمتر از ۴۰۰۰۰ دلار بود.

پیکربندی آنلاین خودروی لایتنینگ F-۱۵۰ فورد اکنون در دسترس قرار گرفته است و اکنون می‌توان قیمت پیکاپ برقی فورد را بررسی کرد. اطلاعات جدید این خودرو حاکی از این است که خودروی لایتنینگ پلاتینیوم ۹۷۲۴۹ دلار هزینه خواهد داشت و شامل هزینه ۱۶۹۵ دلاری اضافه بود.

البته این خودرو گزینه‌های بیشتری برای لوازم جانبی نیز از جمله روکش صندلی و دیگر مواردی که در بقیه خودرو‌ها نیز یافت می‌شود را دارا است.

نکته قابل توجه در قیمت گذاری این خودرو و لوازم آن این است که هر چیزی از تجهیزات آن عمومی نیست و برای امکانات بیشتر باید بهای آن را پرداخت. به عنوان مثال پوشش بیرونی سفید متالیک آن ۷۹۵ دلار قیمت دارد و سیستم نظارت بر فشار لاستیک با دوربین، ۹۶۰ دلار هزینه برمی‌دارد.

همه چیز این خودرو استاندارد است، از جمله صدای استریو با ۱۸ بلندگو، چرخ‌های ۲۲ اینچی، بسته فناوری، تریم سطح بالا و باتری دوربرد. با این حال، با تمام تجهیزات اضافی، برد پلاتینیوم ۲۸۰ مایل برآورد شده است.