دیجیزا/ طبق اعلام سامسونگ در رویداد آنپاکد، افرادی که گوشی گلکسی نوت ۲۰ این شرکت را پیش‌خرید کنند، ۳ ماه اشتراک رایگان ایکس‌باکس گیم‌پس آلتیمیت را دریافت می‌کند.
   
رویداد آنپاکد سامسونگ، عصر امروز آغاز شد و در جریان آن یکی از گوشی‌های معرفی‌شده، گلکسی نوت ۲۰ بود. اما یکی از جالب‌ترین اخبار مرتبط با این گوشی برای گیمر‌ها، پشتیبانی آن از سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس مایکروسافت است. به طور دقیق‌تر، همانطور که قبلا هم در دیجیزا خواندید، از تاریخ ۱۵ سپتامبر، سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس آلتیمیت قرار است شامل دسترسی رایگان به Project xCloud، سرویس استریم ابری ایکس‌باکس، شود. حال افرادی که گوشی گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ را پیش‌خرید کنند، سه ماه اشتراک رایگان ایکس‌باکس گیم‌پس دریافت خواهند کرد و می‌توانند از طریق Project xCloud و به شکل استریم، بیش از ۱۰۰ بازی را روی گوشی خود بازی کنند. 

در واقع برای خرید اشتراک سه ماهه ایکس‌باکس گیم‌پس، شما باید ۴۵ دلار هزینه کنید که با پیش‌خرید گلکسی نوت ۲۰، این اشتراک را رایگان دریافت می‌کنید. همچنین امکان اتصال کنترلر ایکس‌باکس وان برای تجربه بهتر بازی‌ها هم فراهم شده و به‌گفته سامسونگ، تجربه بازی‌ها روی این گوشی به لطف گیم بوستر مبتنی بر هوش مصنوعی و همچنین بهینه‌سازی صدا جذابیت بالایی خواهد داشت. درست است که گلکسی نوت ۲۰ از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی بهره می‌برد، اما از آنجایی که استریم بازی‌های Project xCloud با ۶۰ فریم بر ثانیه صورت می‌گیرد، این مزیت چندان هم مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.