انتخاب/ بر اساس اعلان جدید سامسونگ، دارندگان گوشی‌های گلکسی در ایالات متحده می‌توانند اطلاعات واکسیناسیون کرونا را به Samsung Pay اضافه کنند.

به گزارش جی اس ام آرنا، سامسونگ با بنیاد پروژه Commons همکاری کرده است تا به دارندگان گوشی‌های گلکسی اجازه دهد سابقه واکسیناسیون کرونای خود را به کیف پول Samsung Pay خود اضافه کنند.

این یک پروژه مستقر در ایالات متحده با استفاده از کارت‌های سلامت هوشمند و کد‌های QR است که شامل نسخه‌های دیجیتالی اطلاعات بالینی شما هستند.

برای فعال کردن این مورد، باید برنامه CommonHealth را از پلی استور  بارگیری کرده و اقدامات احراز هویت امن را انجام دهید. با این حال، CommonHealth شامل سوابق سلامتی شخصی شما است، بنابراین بهتر است از آن در خارج از مراکز بهداشتی استفاده نکنید.

اگر فقط برای اثبات واکسیناسیون برای ورود به یک مکان خاص یا قبل از مسافرت نیاز دارید، ارائه Samsung Pay راحت‌تر است، فقط کافیست روی “گذرنامه واکسن کرونا” در برنامه ضربه بزنید.

دارندگان سامسونگ گلکسی در ایالات متحده می‌توانند اطلاعات واکسیناسیون کرونای خود را به Samsung Pay اضافه کنند. جی پی پولاک، بنیانگذار و معمار اصلی  این طرح  می‌گوید: “شما می‌توانید تصور کنید که در آینده‌ای نزدیک، پرونده واکسن شما چیزی است که به آن نیاز دارید. سامسونگ به عنوان یک تولید کننده پیشروی دستگاه‌های تلفن همراه و کیف پول دیجیتالی، مکانی امن و به راحتی در دسترس مشتریان قرار می‌دهد تا این اطلاعات حیاتی مربوط به سلامتی را ذخیره کنند”.