دیجیزا/ به تازگی شرکت بلیزارد (Blizzard) به صورت رسمی به معرفی بازی Diablo 2 Resurrected پرداخت که در واقع نسخه‌ی بازآفرینی شده‌ی Diablo 2 به همراه تمامی محتویات پس از عرضه و بسته‌های الحاقی آن خواهد بود.

حال تیم توسعه‌ی بازی Diablo 2 Resurrected به انتشار مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز و پیشنهادی برای اجرای این عنوان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی پرداخته‌اند. لازم به ذکر است که استودیوی بلیزارد تایید کرد که این نسخه‌ی بازسازی شده از تمامی مادهای ساخته شده برای نسخه‌ی اصلی Diablo 2 پشتیبانی خواهد کرد و طرفداران از این بابت نگرانی نداشته باشند.

بازسازی عنوان خاطره‌انگیز و محبوب Diablo 2 همواره یکی از خواسته‌های مورد انتظار هواداران عناوین شرکت بلیزارد بوده است. با این که سیستم گیم‌پلی و کنترل Diablo 2 با عناوین مدرن سری Diablo تفاوت‌های زیادی دارد، اما می‌توان از آن به عنوان یک بازی انقلابی و جریان‌ساز یاد کرد که تاثیرات و الهامات بسیاری از آن در سایر بازی‌های سبک ایزومتریک و نقش‌آفرینی دیده می‌شود. خبر خوب بلیزارد برای هواداران بازی Diablo 2 این است که نسخه‌ی بازسازی شده نه تنها از تمامی مادهایی که توسط طرفداران ساخته شده‌اند، پشتیبانی خواهد کرد بلکه بسته الحاقی Lords of Destruction را نیز در خود جای داده است.

بازی Diablo 2: Resurrected در حال توسعه قرار داشته و در سال جاری میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. با این حال هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این اثر از سوی استودیوی بلیزارد اعلام نشده است. در پایان شما می‌توانید مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز و پیشنهادی Diablo 2: Resurrected را مشاهده نمایید:

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز:

سیستم عامل: Windows 10

پردازنده‌ی مرکزی: Intel Core i3-3250 یا AMD FX-4350

پردازنده‌ی گرافیکی: Nvidia GTX 660 یا AMD Radeon HD 7850

حافظه‌ی RAM: هشت گیگابایت

مقدار فضای موردنیاز: ۳۰ گیگابایت

رزولوشن: ۱۲۸۰x720

مشخصات سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: Windows 10

پردازنده‌ی مرکزی: Intel Core i5-9600k یا AMD Ryzen 5 2600

پردازنده‌ی گرافیکی: Nvidia GTX 1060 یا AMD Radeon RX 5500 XT

حافظه‌ی RAM: شانزده گیگابایت

مقدار فضای موردنیاز: ۳۰ گیگابایت

رزولوشن: ۱۹۲۰x1080