دیجیزا/ مدیر ارشد مالی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در گزارش مالی این شرکت مربوط به سه ماهه‌ی نخست سال مالی اخیر، به این نکته اشاره کرده است که با وجود تمرکز استودیوی ریسپاون (Respawn) برروی بازی Apex Legends، احتمال ساخت نسخه‌ی سوم سری Titanfall در آینده وجود دارد.

در این جلسه، نام سری Titanfall زمانی مطرح شد که یکی از اعضا درباره‌ی برنامه‌های شرکت الکترونیک آرتس در زمینه‌ی استودیوهای استارت‌آپ سوال کرد و بحث در نهایت به استودیوی ریسپاون کشیده شد. آقای بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen) در پاسخ به این سوال بیان کرد که خرید استودیوی ریسپاون به قیمت ۳۰۰ میلیون دلار بیشتر به توانایی و پتانسیل این استودیو مربوط بوده و ارتباطی به پروژه‌های این استودیو در آن زمان یعنی Titanfall 3 نداشته است.

ما توانستیم آن‌ها را به مجموعه‌ی خود اضافه کرده و به خوبی از آن‌ها پشتیبانی کنیم و این تصمیم تنها از این موضوع سرچشمه گرفته بود که آن‌ها به شدت بااستعداد بودند. این موضوع هیچ ارتباطی به سری Titanfall نداشت. البته من قصد توهین به Titanfall را ندارم؛ Titanfall یک بازی بسیار خوب است.
البته آقای یورگنسن در ادامه و پیش از تاکید بر این نکته که خرید استودیوی ریسپاون «بیش از هر چیز به تیم حاضر در استودیو» مربوط می‌شد، بیان کردند که «ممکن است در آینده دوباره با Titanfall روبه‌رو شویم».

بازی Titanfall اولین بار در سال ۲۰۱۴ برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس ۳۶۰ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. دو سال بعد از آن، شاهد انتشار نسخه‌ی دوم سری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی بودیم. این نسخه از سری اخیرا برروی فروشگاه استیم نیز عرضه شد که استقبال خوب بازی‌بازان را به دنبال داشت.