تاریخ معرفی گوشی Nothing Phone (1) به تازگی برای ۲۱ تیر ۱۴۰۱ اعلام شد. با ورود به آخرین ماه قبل از معرفی، یک گواهینامه جدید TUV نشان می دهد که گوشی Nothing (1) ممکن است از شارژ سریع ۴۵ واتی پشتیبانی کند.

این گواهینامه جزئیات مربوط به شارژر محصولی با نام تجاری Nothing را فهرست می کند. سه شماره مدل ذکر شده است: C304، C347، و C348. این ممکن است نشان دهنده سه مدل از یک شارژر باشد.

آداپتور مذکور برای شارژ سریع تا ۴۵ وات ذکر شده شده است. این دستگاه به عنوان “واحد منبع تغذیه سوئیچینگ” طبقه بندی می شود و دارای گواهی IP20 است.

علاوه بر این، آداپتور شارژ با استاندارد شارژ PPS تا ۴۵ وات نیز سازگار خواهد بود، بنابراین می‌توانید دستگاه‌های بزرگ‌تری مانند نوت‌بوک و سایر دستگاه‌های پرچم‌دار اندروید را به‌سرعت شارژ کنید.

گوشی Nothing (1) در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱ و در رویدادی در لندن عرضه خواهد شد. انتظار می رود این دستگاه دارای شارژ بی سیم و یک قاب پشتی شفاف باشد که با زبان طراحی مشابه Nothing Ear (1)، اجزای داخلی دستگاه را به نمایش می گذارد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که ناتیتگ راهبرد شارژ سریع نه چندان سریع را مانند سامسونگ و اپل پیش می گیرد یا مانند چینی ها به سمت شارژرهای خیلی سریع پیش خواهد رفت؟