دیجیزا/ از زمان معرفی عنوان Elden Ring در E3 سال گذشته، هواداران استودیوی محبوب فرام‌سافتور مشتاقانه منتظر دریافت جزئیات جدیدی از این بازی بوده‌اند. در این مدت، اطلاعات کمی مثل حیات وحش پویای بازی فاش شده است، اما هنوز شاهد اطلاعات رسمی نبوده‌ایم. در رویداد E3 2019 از بازی Elden Ring رونمایی شد و در جریان کنفرانس مایکروسافت شاهد تریلری سینماتیک از این اثر بودیم. به نظر می‌رسد با جزئیات فاش شده‌ی جدید، در حال نزدیک شدن به رونمایی کامل از این عنوان هستیم.

با توجه به وبسایت رسمی بازی Elden Ring، این عنوان از سوی PEGI رده‌بندی سنی بالای ۱۶ سال را دریافت کرده است. چند ماه دیگر رسماََ به دومین سالگرد انتشار تریلر رونمایی Elden Ring می‌رسیم و همچنان جزئیات تازه‌ای پیرامون این اثر وجود ندارد و طرفداران به شدت تشنه‌ی اطلاعات بیشتر هستند. در چند ماه گذشته شایعه‌های متعددی در مورد زمان رونمایی تریلر دوم به اشتراک گذاشته شد که بسیاری از آن‌ها حقیقت نداشتند. با این وجود، صفحه‌ی بازی Elden Ring در وبسایت رسمی باندای نامکو (Bandai Namco) با یک رده‌بندی سنی بالای ۱۶ سال به‌روزرسانی شده است و شاید این موضوع به انتشار تریلری جدید در ماه‌های پیش رو اشاره داشته باشد.

با توجه به گزارش منتشر شده از سوی وبسایت گیمینگ رَوت (Gaming Route)، شعبه‌ی آسیایی وبسایت باندای نامکو یک تصویر از رده‌بندی سنی ۱۶ سال به بالا (PEGI 16) در وبسایت قرار داده است که البته یک رده‌بندی سنی موقت است. رده‌بندی سنی موقت این معنا را می‌دهد که فرام‌سافتور (From Software) تنها با پر کردن یک پرسنشنامه رده‌بندی سنی را انجام داده و هنوز سازمان PEGI به طور رسمی اثر را مورد بررسی قرار نداده است. به همین دلیل در وبسایت این سازمان شاهد صفحه‌ای مخصوص به بازی Elden Ring نیستیم.

معمولاََ تریلر بازی‌های ویدیویی شامل رده‌بندی سنی موقت یا نهایی از سوی ESRB یا Pegi می‌شوند تا مخاطب بداند که اثر مذکور برای چه افرادی مناسب است. به‌روز شدن صفحه‌ی رسمی بازی می‌تواند به این نکته اشاره داشته باشد که به زودی یک تریلر دریافت خواهیم کرد، اگرچه به نظر می‌رسد که هنوز مراحل توسعه‌ به پایان نرسیده و به همین دلیل رده‌بندی سنی نهایی نشده است.

Elden Ring در زمان رونمایی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید شد و البته در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی دقیقی مشخص نیست. با ورود به نسل بعد این احتمال وجود دارد که بازی برای نسل بعد نیز ساخته شود و یا این که به طور کلی یک اثر کاملاََ نسل بعدی باشد.