ما طی روزهای اخیر، اخبار زیادی را از ارائه آپدیت اندروید ١٢ برای محصولات سامسونگ منتشر کردیم. از دیروز، ارائه این به روزرسانی برای میان رده‌های سامسونگ نیز آغاز شد. گلکسی A52، جدیدترین دستگاه سامسونگ است که به روزرسانی جدیدی دریافت کرده است. در ادامه، به آپدیت اندروید ١٢ سامسونگ گلکسی A52 می‌پردازیم.

ارائه آپدیت اندروید ١٢ سامسونگ گلکسی A52 به صورت رسمی و پایدار
گلکسی A52 یکی از گوشی‌های میان رده پر فروش سامسونگ است.

به نقل از AllnewsPaper، سامسونگ پس از منتشر کردن به روزرسانی اندروید ١٢ برای اکثر گوشی‌ها و تبلت‌های رده بالای خود طی روزهای اخیر، هم اکنون آماده ارائه این آپدیت برای میان رده‌های خود است. همین دیروز بود که در مورد آپدیت اندروید ١٢ گلکسی A72 صحبت کردیم. اما تنها به فاصله یک روز، برادر کوچک‌تر این دستگاه، یعنی گلکسی ای ۵٢ نیز آپدیت جدیدی را دریافت کرده است!

صحبت ما، در مورد ارائه آپدیت اندروید ١٢ برای سامسونگ گلکسی A52 است. نسخه فریمور این به روزرسانی، A525FXXU4BUL8 می‌باشد. شایان ذکر است که این به روزرسانی، فعلاً در کشور روسیه عرضه شده است. اما تا روزهای آینده، این به روزرسانی در مناطق بیشتری نیز منتشر خواهد شد. موضوع دیگر، این است که وصله امنیتی این به روزرسانی مربوط به دسامبر ٢٠٢١ است و نه ژانویه ٢٠٢٢.

به همین ترتیب، اگر کاربر گلکسی A52 در روسیه هستید، می‌توانید با مراجعه به تنظیمات و بخش به روزرسانی دستگاه، هم اکنون آپدیت اندروید ١٢ را دریافت کنید. همچنین شما می‌توانید این به روزرسانی را به صورت دستی هم نصب کنید.

برای یادآوری، گلکسی A52 اوایل امسال با اندروید ١١ و رابط کاربری OneUI 3.1 ارائه شده بود. اکنون، این دستگاه اولین به روزرسانی اساسی خود را دریافت کرده است و تا اندروید ١۴ نیز به روزرسانی‌های اساسی را دریافت می‌کند.

نظر شما در مورد پشتیبانی سامسونگ از محصولاتش چیست؟ آیا شما از Galaxy A52 استفاده می‌کنید؟ این به روزرسانی برای شما منتشر شده است یا خیر؟